Gdy zgłosił się do Mam Talent, matka myślała, że oszalał. Na co Bartek Wasilewski przeznaczy wygraną?

i

Autor: VIPHOTO/East News Gdy zgłosił się do Mam Talent, matka myślała, że oszalał. Na co Bartek Wasilewski przeznaczy wygraną?

Mam Talent!

Gdy zgłosił się do Mam Talent, matka myślała, że oszalał. Na co Bartek Wasilewski przeznaczy wygraną?

2024-05-19 19:37

Bartek Wasilewski to świeżo upieczony zwycięzca 15. edycji Mam Talent. Zgodnie z tradycją, dzień po finale zagościł na kanapie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi o swoich przygotowaniach do programu i planach względem wygranej. Na co wyda swoje 300 tys. złotych? Jego odpowiedź jest… rozczulająca.

Bartek Wasilewski nie powiedział mamie o castingu do Mam Talent

14-letni Bartek Wasilewski podbił serca widzów i jurorów, co – obok olbrzymiego talentu rzecz jasna – zapewniło mu wygraną w Mam Talent 2024. W programie Dzień Dobry TVN, gdzie zawitał wraz z mamą, wyznał jednak, że udział w talent show nie był jego pomysłem. Nakłoniła go do tego… nauczycielka matematyki.

SPRAWDŹ TEŻ: Mam Talent: Julia Wieniawa aż zalała się łzami! “Poruszyłeś wszystkie moje struny”

Okazało się również, że chłopak nie powiedział mamie, że chce wziąć udział w castingu. Zaskoczona kobieta dowiedziała się dopiero po fakcie i początkowo nie mogła w to uwierzyć.

Dowiedziałam się po telefonie z Warszawy. Zaskoczenie, buzia otwarta, wpadłam do pokoju do Bartka, pytałam, o co chodzi? Coś ty zrobił? Czy ty oszalałeś? Przecież tam są dzieci, które chodzą latami do szkoły muzycznej, a ty śpiewasz sobie amatorsko. Ja nigdzie nie jadę – wyznała mama Bartka Wasilewskiego.

Początkowy szok i “bunt” ustąpiły jednak miejsca chęci wspierania swojego syna w spełnianiu marzeń.

Trochę się posprzeczaliśmy, prosiłem mamę, żeby pojechała ze mną. W końcu zgodziła się, bo powiedziała, że chce spełnić moje marzenie – wyjaśnił Bartek.

Mam Talent 2024 – Bartek Wasilewski o tym, na co przeznaczy wygraną

Jako zwycięzca 15. edycji Mam Talent Bartek Wasilewski otrzymał czek na 300 tys. złotych, czyli niemałą sumę. W rozmowie z magazynem Party opowiedział, jakie ma plany względem tych pieniędzy. Przede wszystkim pragnie… sprawić prezent mamie.

Od razu zabiorę mamę na jakieś wakacje. Nigdy w życiu moja mama nie była za granicą i chciałbym jej zrobić jakąś nagrodę. Na pewno od razu kupię sobie jakieś rzeczy, żebym robił tę muzykę – stwierdził [za: Party.pl].

Jak dobrze znasz najpopularniejsze polskie programy rozrywkowe?

Pytanie 1 z 10
Na początek najłatwiejsze. Jak nazywa się program, który prowadzi Karol Strasburger?
Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek