Jurorzy Mam Talent

i

Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Mam talent 2021 - znamy pierwszych finalistów. Kto wygrał pierwszy półfinał?

2021-10-31 11:07

Mam talent 2021 trwa już od kilku tygodni. Za nami już wiele niesamowitych występów, ale w ostatnim odcinku wyemitowanym w sobotę 30.10.2021 uczestnicy zmierzyli się w pierwszym półfinale. Oznacza to, że znamy pierwszych finalistów. Kto okazał się najlepszy i przeszedł dalej? Informacje na ten temat znajdziesz niżej.

Mam talent 2021 - znamy pierwszych finalistów. Kto wygrał pierwszy półfinał? Mam talent to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Bez wątpienia jest to flagowy program stacji telewizyjnej TVN. Od lat odkrywane są tam ogromne talenty. To na scenie Mam talent zaczynały takie gwiazdy jak Kamil Bednarek, Marcin Wyrostek czy Cleo. Aktualnie trwa nowa edycja programu. 30 października odbył się pierwszy półfinał. Wystąpili w nim Jordan Ogorzelski, Yael Althamen, Cyrk Partolini, zespół The White Tigers, Jędrzej Bukowski i Ewa Suarez, Łukasz Drapała, zespół Art Movement, Oliwia Ratyńska i Jay C-Vaa, Aguśka Mnich i Patryk Baurer, Maja Kućko i Mariusz Nguyen z Fundacji Ocelot. Kto przeszedł dalej?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Mam talent 2021 - wyniki półfinału

W pierwszym półfinale decyzją widzów do kolejnego etapu zakwalifikowali się Maja Kućko i Mariusz Nguyen. Decyzją jurorów finale zawalczy także Jordan Ogorzelski, a The White Tigers wezmą udział w dogrywce razem z innymi uczestnikami z trzecich miejsc.

Mam talent 2021 - kiedy oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Odcinki dostępne są także w Player.pl.