Jordan Ogorzelski w Mam Talent 2021. Kim jest zachwycający uczestnik?

2021-09-17 12:41
Jordan Ogorzelski w Mam Talent 2021. Kim jest zachwycający uczestnik?
Autor: fot. TVN

Program Mam Talent to kuźnia niebywałych osobowości. I w 13. edycji ulubionego show Polaków również ich nie zabrakło. W programie pojawił się Jordan Ogorzelski i zaskoczył swoim występem! Zdradzamy kilka szczegółów z jego życia.

Jordan Ogorzelski w najnowszym sezonie Mam Talent - uczestnik przygotował emocjonujące widowisko! Trwa kolejna edycja programu, który daje szansę na zaistnienie wielu zdolnym uczestnikom. Ich zmagania na scenie oceniają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Warto dodać, że ostatni z wymienionych członków jury, to nowy nabytek programu. Jana Klimenta mogliśmy jednak poznać wcześniej w Tańcu z Gwiazdami. W show wystąpił uczestnik, który ma za sobą trudną historię. Kim jest Jordan Ogorzelski? Poznajcie go już teraz.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu. Pamiętasz je?

Agnieszka Chylińska przerwała występ w Mam Talent!

Jordan Ogorzelski - kim jest?

27-letni Jordan ze sportem jest związany od 20 lat. Jest właścicielem Calisthenics Academy w Bydgoszczy. Zaczynał jako dziecko od boksu, a przygodę z kalisteniką rozpoczął w 2012 roku. Jego miłości i pasji do tego sportu nie przerwał nawet groźny wypadek, w wyniku którego w 2019 roku doznał rozległego urazu kręgosłupa. Nie był w stanie chodzić, a dziewczyna zakładała mu skarpetki. Upór i intensywna rehabilitacja spowodowały, że Jordan już w 2020 roku wrócił do niemalże pełnej sprawności.

Sonda
Czy oglądasz najnowszą edycję Mam Talent?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze