The White Tigers - kim są uczestnicy Mam Talent 2021?

2021-09-18 11:52
The White Tigers
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn (X-news)

Już w sobotę 18 września na scenie programu Mam Talent zagoszczą The White Tigers. Kim są uczestnicy najnowszej edycji programu? Ich talent z pewnością zachwyci wielu widzów. Oto najważniejsze informacje na ich temat.

Ruszyła 13. edycja Mam Talent! Nowy sezon, to nowy juror oraz nowe zasady programu. Obok znanych z poprzednich edycji Agnieszki Chylińskiej oraz Małgorzaty Foremniak zobaczymy w jury także Jana Klimenta. Co więcej, w Mam Talent 2021 pojawią się platynowy przycisk oraz dzika karta. Najnowsza edycja show to niezła dawka wrażeń. Fani formatu już nie mogą doczekać się nadchodzących odcinków. W najbliższą sobotę 17 września widzowie programu będą mogli obejrzeć występ grupy The White Tigers. Kim są nowi uczestnicy programu?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

The White Tigers - kim są?

Zespół muzyczny założony w 2016 roku w Wieruszowie. Najmłodszy chłopiec miał wtedy 9 lat, a wokalistka niecałe 10. Pierwsze nuty w tym wieku to nie lada wyzwanie, ale regularne spotkania tydzień po tygodniu przynosiły efekty. Po około dwóch latach zaczęły się wspólne koncerty, festyny i majówki. Śpiewali głównie covery o tematyce dziecięcej. Szybko zaczęli tworzyć własne utwory i wydali pierwszą płytę. Grali support przed Anią Wyszkoni i Kasią Kowalską w Filharmonii Podlaskiej (Białystok).

Mam talent 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Pierwszy odcinek został wyemitowany już 4 września.

Najnowsze