M jak miłość odcinek 1447 streszczenie: Joasia i Leszek wylądują w łóżku?

2019-05-22 10:16 k.w.
M jak miłość
Autor: vod.tvp.pl

Leszek ewidentnie stara się zbliżyć do Joasi. Podczas zakupów udaje, że zapomniał portfela i prosi piękną sąsiadkę, o zapłatę za zakupy. Później pod pretekstem oddania pieniędzy, odwiedza Chodakowską w domu. Mimo że Joasia początkowo zachowuje dystans, sama zauważa, że coraz lepiej czuje się w towarzystwie Leszka. Wieczorem odwiedza Krajewskiego i wpada mu w ramiona... Czy sąsiedzi wylądują w łóżku?

M jak miłość odcinek 1447: Joasia i Leszek wylądują w łóżku? Leszek i Joasia mają się ku sobie. Sąsiedzi coraz więcej czasu spędzają razem. Mimo sprzeciwu Wojtka, Joasia dalej spotyka się z przystojnym Leszkiem. Na przeszkodzie ich relacji staje była kochanka Krajewskiego. Czy zniechęci Chodakowską do mężczyzny i zniszczy uczucie, które powoli rodzi się między sąsiadami? 

Przeczytaj także: M jak miłość 1446 - 1447 streszczenia. Budzyński dowiaduje się prawdy o przyczynie choroby Magdy!

M jak miłość - odcinek 1447

Nina zjawia się na Wietrznej i informuje ukochanego, że jest z nim w ciąży. Ten jednak nadal ma za złe zdradę kobiety, dlatego odprawia ją z kwitkiem. W tym samym czasie, zauroczona Joasia zmierza do Leszka. Przed domem zauważa jednak Ninę, która nie wygląda dobrze. Pyta kobietę, czy potrzebuje pomocy. Zamawia jej taksówkę, a w oczekiwaniu na transport, zaprasza ją do domu. Nina prosi Chodakowską o pomoc w odzyskaniu Leszka. Chodakowska niechętnie udaje się do sąsiada, aby porozmawiać z nim, o jego byłej kochance.

Krajewski jest zły za to, że Joasia wtrąca się w ich sprawy, nie znając całej historii. Tłumaczy sąsiadce, dlaczego nie chce mieć nic wspólnego z byłą kochanką. Widać, że jest bardzo rozzłoszczony. Kiedy wszyscy spodziewają się, że mężczyzna wyrzuci Chodakowską z domu, on nagle chwyta ją w ramiona i namiętnie całuje.

Niestety romantyczną chwilę kończy Joasia, która oszołomiona, odsuwa się gwałtownie od Krajewskiego. Leszek pyta wprost, czy zrobiła to ze względu na męża. Kobieta nie odpowiada i wybiega z domu biznesmena.

Czy Joasi uda się zapomnieć o Tomku? 

M jak miłość, odcinek 1447 obejrzycie we wtorek o 20:50 w TVP 2.

NAJNOWSZE