M jak miłość 1446 - 1447 streszczenia. Budzyński dowiaduje się prawdy o przyczynie choroby Magdy!

2019-05-15 13:21
M jak miłość odcinki 1446 - 1447
Autor: screen z vod.tvp.pl/video/m-jak-milosc,odc-1446 M jak miłość odcinki 1446 - 1447

M jak miłość odcinki 1446 - 1447 - co się wydarzy w Grabinie? Andrzej przez przypadek pozna prawdę, jak doszło do choroby Magdy. Łukasz w końcu zostaje przyłapany z narkotykami na gorącym uczynku! Jaka kara go dosięgnie? Przed wami streszczenia nowych odcinków "Emki".

M jak miłość odcinki 1446 i 1447 obejrzymy w poniedziałek (21.05) oraz we wtorek (22.05) na antenie Telewizyjnej Dwójki. Serial tradycyjnie zostanie wyemitowany o godzinie 20:50. Premierowe odcinki można śledzić także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co tym razem wydarzy się w "Emce"? Sprawdźcie streszczenia nowych odcinków ulubionego serialu Polaków!

M jak miłość 1446 streszczenie

Łukasz po kolejnej randce z Katią naraża się Otarowi… Za to później wpada w kłopoty przez swoją matkę. Marta zdradza niechcący Budzyńskiemu, że to właśnie on odpowiada za chorobę Magdy. Prawnik przeszukuje w końcu dom i znajduje ukryte przez chłopaka narkotyki. Piotrek zauważa, że Kinga jest w kiepskiej formie i prosi o pomoc Magdę. Filarski i Marszałek są coraz bardziej oczarowani piękną nianią Zduńskich – Nadią…

Meghan Markle - filmy i seriale, w których zagrała księżna Sussexu

M jak miłość 1447 streszczenie

Leszek nadal robi wszystko, by zbliżyć się do Asi, ale na przeszkodzie znów staje mu Nina. Gdy była ukochana próbuje z Krajewskim porozmawiać, ten nie chce jej wysłuchać. Zdesperowana dziewczyna prosi o pomoc Chodakowską… Budzyński przyłapuje Łukasza, gdy ten wraca po ukryte w mieszkaniu prawnika narkotyki. I jest gotów na wszystko, by chłopak poniósł w końcu zasłużoną karę. Sandra kolejny raz ma problemy w pracy przez klientów, którzy nie potrafią trzymać rąk przy sobie.

NAJNOWSZE