Ameryka Express 2019 - kiedy 2. edycja reality show?

2019-05-21 10:44
Ameryka Express
Autor: Materiały Prasowe

Jedno z najbardziej kontrowersyjnych i wzbudzających wiele emocji reality show TVN powróci z nowymi odcinkami! Co ważniejsze - nowi będą także uczestnicy oraz prowadzący. Ameryka Express - początkowo pod nazwą Azja Express - zagościła na antenie TVN w 2016 roku. Od tego czasu program wznawiany jest co roku o tej samej porze. Kiedy wystartują kolejne odcinki?

Ameryka Express 2019 - kiedy 2. edycja reality show TVN i kto ją poprowadzi? Poprzednią edycję Ameryka Express oraz obie edycje Azja Express prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, jednak dziennikarka postanowiła oficjalnie wycofać się z tej roli. Najbardziej emocjonujące będzie jednak poznanie nowych par, które będą zmagać się ze swoimi słabościami w nieobliczalnym wyścigu!

Ameryka Express 2019 - kto poprowadzi program?

Agnieszka Woźniak-Starak, która pełniła tę funkcję od początku, zrezygnowała po kontrowersjach związanych z 10 odcinkiem programu. Co więcej, Starak otrzymała także nowe obowiązki w stacji - została prowadzącą kolejnej edycji Big Brothera. Jak na razie TVN nie wskazał jej następcy w Ameryka Express, chociaż pojawiły się pogłoski, że tę funkcję ma przejąć Małgorzata Rozenek.

Projekt Lady - jak dziś wyglądają uczestniki pierwszej edycji? Galeria

Ameryka Express 2019 - uczestnicy

W poprzedniej edycji programu najlepiej poradzili sobie Aleksandra Domańska oraz jej brat, Dawid. Komu uda się powtórzyć sukces tej pary? Zwyciężenie tego programu nie jest wcale proste, a wiele zależy tu także od szczęścia. Jak donosi Party, pierwsza ogłoszoną w nowej edycji parą mają być Dominika Tajner oraz Qczaj. TVN jak na razie nie potwierdził jeszcze tych doniesień. Propozycje wzięcia udziału w Ameryka Express mieli otrzymać także Justyna Żyła oraz Adam Małysz.

Ameryka Express 2019 - kiedy 2. edycja?

Nowe odcinki programu mają trafić na antenę TVN już w jesiennej ramówce. Jeśli data emisji pozostanie taka sama jak w zeszłym roku, pierwszy odcinek obejrzymy już 4 września.

NAJNOWSZE