Jarmołowicz - WBF - Eska CInema

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna

M jak miłość - Joanna Jarmołowicz w ciąży! Co dalej z Katią?

2019-05-23 17:11

Joanna Jarmołowicz, aktorka znana z serialu M jak miłość pochwaliła się niedawno, że jest w ciąży. Wszyscy fani serialu TVP 2 zastanawiają się, co stanie się z Katią, w którą wciela się przyszła mama.

Joanna Jarmołowicz, która od 2018 roku wciela się w postać Gruzinki Katii w serialu M jak miłość ogłosiła niedawno, że zaszła w ciążę. Wspaniałą nowiną podzieliła się na swoim Instagramie (zdjęcie poniżej). Fani serialu Telewizyjnej Dwójki na pewno zastanawiają się, jak twórcy rozwiążą nową sytuację życiową Joasi z wątkiem jej bohaterki. Mamy pewna teorię na ten temat. 

M jak miłość - Joanna Jarmołowicz w ciąży!

Przypomnijmy, że pochodząca z Gruzji Katia wzięła ślub z Pawłem Zduńskim. W 1443 odcinku serialu M jak miłość bohaterka grana przez Jarmołowicz spędziła namiętną noc z Łukaszem. Po wszystkim kochankowie usłyszeli dźwięk otwieranych drzwi, a Katia bała się, że ojciec nakryje ją w łóżku z ze swoim chłopakiem. Na szczęście Łukaszowi udało się wymknąć ukradkiem z domu. Czyżby scenarzyści postanowili zrobić z Katii młodą mamę także w serialu? To najbardziej prawdopodobny scenariusz, jaki czeka bohaterkę. 

Joanna Jarmołowicz prywatnie związana jest z kompozytorem Janem Królikowskim. Jest to syn Pawła Królikowskiego i Grażyny Ostrowskiej-Królikowskiej. Jarmołowicz zdradziła, że urodzi chłopka, a poród planowany jest na wrzesień.

M jak miłość - co się stanie z Katią?

Na razie nie wiadomo co się stanie z Katią. Być może Gruzinka też będzie w ciąży z Łukaszem, z którym ostatnio miała gorący romans. Dalsze losy Katii możecie śledzić  w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:50 w TVP 2.