Zakochani po uszy - czy Piotr wróci do Asi?

2019-05-22 15:32
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Trójkąt miłosny między Asią, Piotrem i Sylwią to jeden z ciekawszych i bardziej emocjonujących wątków w serialu Zakochani po uszy. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzą rozwój wydarzeń, intrygi Sylwii i nieokreślone uczucia Asi, która cały czas zdaje się czuć coś do Piotra. Tych dwoje połączyło coś więcej, jednak ostatecznie chłopak wrócił do Sylwii. Czy to jednak koniec tej historii? Czy Asia wróci do Piotra?

Zakochani po uszy - czy Piotr wróci do Asi? Czy się pogodzą? Czy Asia ostatecznie będzie z Tomkiem? Te pytania nurtują wszystkich fanów Zakochanych po uszy! Odkąd serial pojawił się na antenie TVN7, mieliśmy w nim już wiele dość zaskakujących zwrotów akcji. Wiele osób bardzo chciałoby, aby to właśnie Piotr i Asia ostatecznie zostali parą. Czy tak potoczą się ich losy?

Zakochani po uszy - czy Piotr wróci do Asi?

Historia tych dwojga jest bardzo zawiła. Poznali się lata wcześniej podczas wspólnego wyjazdu. Mimo że zaiskrzyło między nimi, Piotr związał się z piękną intrygantką Sylwią. Kiedy spotkali się przypadkiem, dawne uczucia powróciły, jednak Piotr pozostał wierny swojej dziewczynie. Dopiero po pewnym czasie, kiedy Sylwia pokazała swoje prawdziwe oblicze, postanowił spróbować swojego szczęścia z Asią. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu.

Zakochani po uszy - czułości Sylwii i Piotra. Galeria

Sprawy bardzo się skomplikowały. Sylwia utrzymuje, że jest w ciąży z Piotrem, który jest niezwykle szczęśliwy i postanowił się jej oświadczyć. Jednak czy rzeczywiście dojdzie do ślubu? Wiele wskazuje na to, że to jednak Asia jest pisana Piotrowi. Przede wszystkim Sylwia związek z Piotrem buduje na kłamstwach i intrygach. Uczucie, które łączy Asię z Piotrem zdaje się być szczere. Co więcej, Asia i Piotr niedawno postanowili się pogodzić. Czy to ich do siebie zbliży? Biorąc pod uwagę wyniki naszej sondy, tego właśnie życzyliby sobie widzowie serialu!

NAJNOWSZE