Upiorne opowieści po zmroku

i

Autor: Kino Świat

Upiorne opowieści po zmroku - Guillermo del Toro powraca z przerażającym i krwawym horrorem. Kiedy premiera?

2019-05-22 15:55

To nowe wizjonerskie dzieło wyobraźni Guillermo del Toro – twórcy przełomowych obrazów: „Kształt wody” i „Labirynt Fauna”. Za kamerą wyprodukowanych i napisanych przez zdobywcę Oscara „Upiornych opowieści po zmroku” stanął André Øvredal, reżyser mrożących krew w żyłach horrorów „Autopsja Jane Doe” i „Łowca trolli”. "Upiorne opowieści po zmroku” to ekranizacja kultowych opowiadań grozy, łącząca klimat „Stranger Things”, przewrotność dzieł Stephena Kinga i motywy rodem z najkrwawszych miejskich legend.

Upiorne opowieści po zmroku - potwory spod łóżka i koszmarne sny z dzieciństwa znów ożyją tego lata! Guillermo del Toro budzi do życia kultowe opowiadania grozy. O czym jest ten przerażający film, kogo zobaczymy w obsadzie i kiedy będzie można wybrać się do kina? Jak zaznacza dystrybutor - to przerażający film, idealny dla widzów o mocnych nerwach!

Upiorne opowieści po zmroku - o czym jest film?

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.

Upiorne opowieści po zmroku - zwiastun

Upiorne opowieści po zmroku - obsada

W filmie zagrali m.in.:

  • Zoe Colletti
  • Michael Garza
  • Gabriel Rush 
  • Austin Abrams
  • Dean Norris
  • Gil Bellows 
  • Lorraine Toussaint 

Upiorne opowieści po zmroku - kiedy premiera?

Horror trafi do kin już 16 sierpnia 2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE