Love Island 9

i

Autor: Polsat Love Island 9 - co wydarzyło się w 33. odcinku?

Reality show

Love Island 9 - odcinek 35. Jarek podejmie ostateczne kroki

2024-04-12 16:32

Trwa 9. edycja programu Love Island. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów czeka wiele emocji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 35. odcinka, który zostanie wyemitowany w piątek 12.04.2024.

Love Island 9 - co wydarzy się 12 kwietnia 2024? Który komentarz pasuje do kogo? Kto jest królem dram, a kto rozkręci najlepszą imprezę? Gigi poprowadzi grę z Wyspiątkami. W związku Jarka i Zuzy znowu nadciągną czarne chmury. Tym razem Islander podejmie niełatwą decyzję. Ma dosyć nieszczerości wśród kolegów. 

W willi zjawi się Karolina Gilon i zagra w ciekawą grę z Wyspiątkami. Będzie dużo ciekawych komentarzy, a oni muszą dopasować do kogo najbardziej pasuje opis czytany przez Gigi. Niestety związek Zuzy i Jarka przejdzie kolejne trudne chwile. Wszyscy mieszkańcy willi zaangażowani w sprawę zmierzą się z trudną decyzją Islandera. Zuza przestaje mu ufać, a Jarek podejmie ostateczne kroki.

Uczestnicy "Top Model", którzy wystąpili w "Love Island" lub "Hotelu Paradise". Kto szukał miłości na gorącej wyspie?

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Love Island 9 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 22:00.

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.