Reality show

Uczestnicy "Top Model", którzy wystąpili w "Love Island" lub "Hotelu Paradise". Kto szukał miłości na gorącej wyspie?

2024-03-21 17:46

"Top Model" to kultowy program, w którym kobiety i mężczyźni walczą o karierę w świecie modelingu. Wielu uczestników zyskało w ten sposób popularność i stało się twarzami show-biznesu. Niektórzy zdecydowali się na inne telewizyjne przygody i wystąpili w randkowych reality show "Love Island" i "Hotel Paradise". Kto to był?

"Top Model" jest furtką do wielkiej kariery w świecie mody, ale nie tylko. Popularne reality show to też szansa pokazania się szerszej publiczności, zdobycia ich sympatii oraz zyskania popularności w mediach społecznościowych i w telewizji. Tak się złożyło, że wielu osób związanych z modowym show TVN-u kontynuowało swoje medialne przygody w znanych randkowych programach - "Hotelu Paradise" i "Love Island". Warto już wspomnieć o samych prowadzących. Obie swoją pracę w telewizji zaczęły właśnie od "Top Model". Karolina Gilon z "Love Island" brała udział w 5. edycji. Z kolei Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise' - w ósmej. Obie odpadły tuż przed finałem, ale za to dostały możliwość prowadzenia własnych reality show, w którym spotkały się z innymi twarzami "Top Model". Kto to był?

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Uczestnicy "Top Model" w "Love Island"

  • Sandra Dorsz była finalistką 8. edycji "Top Model". Zajęła 4. miejsce. W "Love Island" pojawiła się w 7. edycji i również znalazła się 4. miejscu. Do ostatniego odcinka dotarła z Mateuszem Świerczyńskim.
  • Magda Karwacka w modowym programie była w tej samej edycji, co Sandra, czyli w ósmej. Na wyspie miłości pojawiła się jednak znacznie wcześniej, bo już w 2. sezonie. W finale zajęła 2. miejsce razem z Igorem Łubkowskim.
  • Aleksandr "Sasha”' Muzheiko pojawił się w 6. edycji "Top Model", gdzie zajął 12. miejsce. O wiele więcej szczęścia miał w "Love Island", ponieważ z Angeliną Zaichenko wygrał 6. edycję.
  • Adam Boguta zajął 10. miejsce w 4. części "Top Model". W "Love Island" dotarł aż do finału. W 7. edycji zajął 3. miejsce z Martą Borkowską.
  • Mateusz Dziedzic został uczestnikiem 9. edycji "Love Island". W "Top Model" wystąpił zaledwie rok wcześniej. W 12. sezonie zajął 12. miejsce.

Uczestnicy "Top Model" w "Hotelu Paradise"

  • Kamil Popławski w 6. edycji "Top Model" zajął 15. miejsce. Z domu modeli i modelek odpadł jako pierwszy. W 3. edycji "Hotelu Paradise" odpadł jako ósmy. Później wrócił i dotarł prawie do finału.
  • Mateusz Mil był kolegą Kamila Popławskiego w 6. sezonie "Top Model". Poszło mu jednak znacznie lepiej, bo zajął 8. miejsce. W "Hotelu Paradise 4" dotarł do finału, gdzie zajął 4. miejsce z Vanessą Wietrzyk.
  • Darek Tkaczuk pojawił się w 7. edycji "Top Model", ale na krótko. Odpadł na bootcampie i nie został wybrany do grona mieszkańców domu modeli i modelek. Na Bali również nie miał dużo szczęścia, bo z 4. edycji "Hotelu Paradise" odpadł jako piąty.
  • Luiza Benzouaoua także wystąpiła w "Top Model 7" i tak samo jak Darek odpadła na bootcampie. W 3. edycji "Hotelu Paradise" odpadła jako czternasta.