Love Island 9

i

Autor: Polsat Love Island 9 - co wydarzyło się w 33. odcinku?

Zapowiedź

Love Island 9 - odcinek 34. Jarek i Zuza zostaną poddani weryfikacji przez Islanderów

2024-04-11 11:06

Love Island powróciło z 9. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach będą śledzić losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów czeka wiele emocji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 34. odcinka, który zostanie wyemitowany w czwartek, 11.04.2024.

Love Island 9 - odcinek 34. Co wydarzy się w czwartek 11 kwietnia 2024? Czy Islanderzy zdadzą egzamin z rodzicielstwa? Kto najlepiej sobie poradzi z opieka nad maluchem? Jarek i Zuza zostaną poddani weryfikacji przez Islanderów. Ich związek jak się okaże, budzi duże wątpliwości. Niektórzy nawet określą ich parą na pokaz.

Być rodzicem nie jest prostą sprawą, a Wyspiątka przekonają się jaka z tym wiąże się odpowiedzialność. Maluchy dadzą znać o sobie i nie będzie to łatwe zadanie – zajmowanie się niemowlętami. Związek Zuzy i Jarka przejdzie trudne chwile. Ich relacja zostanie poddana surowej ocenie Islanderów.

Uczestnicy "Top Model", którzy wystąpili w "Love Island" lub "Hotelu Paradise". Kto szukał miłości na gorącej wyspie?

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Love Island 9 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 22:00.

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.