Love Island 9

i

Autor: Polsat Love Island 9 - co wydarzyło się w 32. odcinku?

Reality show

Love Island 9 - odcinek 33. Kryzys w parze Amandy i Dana przybiera na sile

2024-04-10 17:28

Trwa 9. edycja programu Love Island. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów czeka wiele emocji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 33. odcinka, który zostanie wyemitowany w środę 10.04.2024.

Love Island 9 - co wydarzy się 10 kwietnia 2024? Kryzys w parze Amandy i Dana przybiera coraz bardziej na sile. Robert ma dla Asi zaskakujący prezent. Islanderzy będą mieli w parach ciekawe zadanie. Dzięki intymnym rozmowom będą mogli poznać się jeszcze bardziej. Zuza i Jarek nieoczekiwanie spędzają noc w kryjówce. Amanda chce zakończyć relację z Danem.

Amandę coraz mniej przestają śmieszyć żarty Dana. Według niej chłopak zaczyna przekraczać granicę i posuwa się za daleko w swoim zachowaniu. Ma dosyć i chce zakończyć tę relację. W parze Roberta i Patrycji coraz mocniej czuć romantyczne motyle. Chłopak komponuje piosenkę specjalnie dla Pati i podejmuje wyzwanie, aby wykonać ją po raz pierwszy przy Patrycji. Zuza i Jarek podczas zabawy znajdują się w kryjówce i obydwoje stwierdzają, że to dobre miejsce na wspólne spędzenie nocy.

Uczestnicy "Top Model", którzy wystąpili w "Love Island" lub "Hotelu Paradise". Kto szukał miłości na gorącej wyspie?

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Love Island 9 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 22:00.

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.