Love Island

i

Autor: Polsat Love Island 7 - co wydarzy się w 20. odcinku?

Love Island 7 - odcinek 20. Kto dzisiaj pożegna się z Love Island?

2023-03-21 14:38

Love Island powróciło z 7. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów i uczestników programu czekają nieoczekiwane zwroty akcji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 20. odcinka, który zostanie wyemitowany we wtorek 21.03.2023.

Love Island 7 - odcinek 20. Co wydarzy się we wtorek 21 marca 2023? Poranne przeparowanie zatrzęsie  Wyspą Miłości. Dziewczyny będą pod wrażeniem nowego mieszkańca willi. Kto dzisiaj pożegna się z Love Island? Nad Agnieszką  i Matim zbierają się czarne chmury. Agata wciąż liczy na przychylne spojrzenie Huberta, ale Hubert jest zainteresowany inną Islanderką. Za to Mateusz bardzo pozytywnie patrzy w kierunku Agaty, ale czy jej lojalność zwycięży czy ulegnie czarowi Mateusza? 

Kuba z Love Island wygrał już jeden program. Widzowie od razu go rozpoznali!

Love Island 7 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

Zenek Martyniuk śpiewa muzykę klasyczną? | Dokończ Piosenkę #7

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE