Kuba z Love Island

i

Autor: materiały prasowe Polsat

Kuba z Love Island wygrał już jeden program. Widzowie od razu go rozpoznali!

2023-03-25 15:16

Emocje w Love Island sięgają zenitu. Jak dowiadujemy się ze zwiastuna kolejnego odcinka, na wyspę miłości zawitają nowi uczestnicy. Fani formatu od razu rozpoznali Kubę. To zwycięzca równie popularnego reality-show.

Fani Love Island nie mogą narzekać na nudę. Siódma edycja popularnego reality show obfituje w niespodziewane przez nikogo zwroty akcji. Kiedy wydawało się, że to wizyta Dody była najmocniejszym punktem sezonu, na horyzoncie pojawili się nowi uczestnicy, którzy, jak można założyć w ciemno, mocno namieszają w życiu zamieszkujących willę miłości wyspiątek. Tym bardziej, że atmosfera na wyspie jest bardzo napięta. Pocałunek Adama i Agaty wstrząsnął widzami i całkowicie zaburzył panujący ład. W sieci pojawił się zwiastun kolejnego odcinka Love Island, z którego dowiadujemy się, że do gry dołączą nowi bombshelle. Czujni widzowie od razu rozpoznali, że mężczyzna z zapowiedzi to Kuba - zwycięzca jednego z najpopularniejszych reality shows.

Doda wygryzie Karolinę Gilon?! Fani chcą ją na stałe w Love Island!

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Kuba z Farmy w Love Island

Choć nowy uczestnik pojawił się w zwiastunie tylko przez moment, widzowie od razu go rozpoznali. To Kuba Wojnowski - zwycięzca pierwszej edycji emitowanego na Polsacie programu Farma. O tym, czy Kubie uda się namieszać w życiu uczestników Love Island, dowiemy się dopiero w kolejnych odcinkach. Zdobyte w innym formacie telewizyjnym doświadczenie może jednak pomóc "Farmerowi" w zdobyciu przychylności widzów.

Sonda
Love Island czy Hotel Paradise? - który program wolisz?