Lindsay Lohan wraca do aktorstwa! Zagrała w świątecznej komedii Netfliksa

2022-10-04 15:39 Natalia Nowecka
Niezapomniane święta - Lindsay Lohan w komedii Netfliksa
Autor: materiały prasowe Netflix "Niezapomniane święta" - Lindsay Lohan w komedii Netfliksa

"Niezapomniane święta" to nadchodzący film Netfliksa, w której główną rolę zagra niegdysiejsza gwiazda młodzieżowych produkcji, Lindsay Lohan. Co wiemy o fabule i kiedy odbędzie się premiera?

Lindsay Lohan była niegdyś wschodzącą gwiazdą, która zagrała w szeregu popularnych komedii, z "Zakręconym piątkiem" i "Wrednymi dziewczynami" na czele. Niestety osobiste problemy wzięły górę i aktorka porzuciła karierę. Teraz wraca jednak pod skrzydłami Netfliksa, a pierwszą produkcją, którą zrealizowała wraz ze streamerem jest świąteczna komedia "Niezapomniane święta", w której wystąpiła u boku swojej siostry. 

"Niezapomniane święta" - Lindsay Lohan w komedii Netfliksa

Fabuła filmu jest, jak na świąteczne produkcje przystało, bardzo prosta - obrzydliwie bogata i rozkapryszona dziedziczka hotelowego imperium zalicza wypadek na nartach, w wyniku którego traci pamięć. Trafia wówczas pod opiekę przystojnego właściciela pensjonatu i jego córki, dzięki czemu przechodzi magiczną przemianę. 

W głównej roli zobaczymy oczywiście Lindsay Lohan, a u jej boku wystąpili między innymi siostra Aliana, a także Chord Overstreet, George Young, Jack Wagner i Olivia Perez. Za kamerą stanęła zaś Janeen Damian, która ma na koncie skrypty do "Christmas Waltz" i "Miłości zaklętej w muzyce". "Niezapomniane święta" zawitają w bibliotece Netfliksa już 10 listopada 2022 roku, a zwiastun powinien pojawić się lada dzień. 

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE