Lindsay Lohan była jedną z największych gwiazd Hollywood. Co dzieje się z nią dzisiaj?

2020-06-26 16:12 Alicja Wójcik
Lindsay Lohan
Autor: GUNN FILMS/WALT DISNEY PICTURES / Album/EAST NEWS

Lindsay Lohan rozpoczęła karierę w wieku zaledwie trzech lat. Jako dziecko występowała jako modelka w kampaniach ubrań, grała także w spotach reklamowych - łącznie pojawiła się w ponad 60 reklamach telewizyjnych. Przełomem w jej karierze był pierwszy film Nie wierzcie bliźniaczkom z 1998 roku - od tego momentu jej kariera poszybowała, a zaledwie 12-letnia wówczas Lohan stała się jedną z największych gwiazd Disneya.

Lindsay Lohan - co dzieje się obecnie z gwiazdą, o której kiedyś mówił cały świat? Lindsay związała się z wytwórnią Walta Disneya, a co za tym idzie, grała główne role w wielu młodzieżowych filmach - Zakręcony piątek, Garbi - Super bryka, a także Wredne dziewczyny, który, mimo że na ekrany kin wszedł w 2005 roku, do dziś uważany jest za kultowy. Kolejne filmy przynosiły jej coraz większą popularność, a oprócz tego Lindsay Lohan rozpoczęła także swoją karierę muzyczną.

Lindsay Lohan - co się z nią stało i co robi dzisiaj?

W 2008 roku ukazała się komedia romantyczna Całe szczęście z Lindsay w roli głównej, która zebrała dość słabe recenzje i stała się początkiem problemów w karierze aktorki. Co więcej, za ten film Lohan pierwszy raz otrzymała nominację do Złotej Maliny. Od tego czasu artystka zaczęła mieć problem z używkami, miała kłopoty z prawem i parokrotnie lądowała na odwyku. Przez ten czas cały czas występowała nadal w filmach i produkcjach telewizyjnych, jednak nic nie przyniosło jej już takiego rozgłosu.

Wygląda jednak na to, że po latach niepowodzeń gwiazda wychodzi na prostą. W 2019 roku Lohan zapowiedziała, że planuje powrót do Hollywood i wysokobudżetowych produkcji. Co więcej, Lindsay postanowiła wznowić także swoją karierę muzyczną, którą zawiesiła na wiele lat. W kwietniu 2020 roku ukazał singiel wokalistki Back to Me, który zapowiada nadchodzącą płytę. Utwór zebrał bardzo pozytywne recenzje. Oprócz tego Lohan obecnie pomaga w rozwoju kariery muzycznej swojej młodszej siostry, Ali.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Chillin' 😊 Post udostępniony przez Lindsay Lohan (@lindsaylohan)
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE