Popularne seriale

“Łasuch” powraca! Oto, co zobaczymy w 3. sezonie popularnego serialu Netfliksa (WIDEO)

2024-04-19 16:10

“Łasuch” to entuzjastycznie przyjęta adaptacja serii komiksów wydawnictwa DC autorstwa Jeffa Lemire’a. Pierwsze dwa sezony zaskarbiły sobie przychylność widzów, ale wszystko, co dobre, kiedyś się kończy i tak oto na horyzoncie zaczyna majaczyć finałowa odsłona. Premiera jeszcze tej wiosny, a Netflix pokazał pierwszą zapowiedź.

“Łasuch” – data premiery 3. sezonu ogłoszona. Jest też teaser

“Łasuch” to taki trochę nieoczekiwany hit Netfliksa – z jednej strony stanowi bowiem adaptację popularnych komiksów, a za jego powstanie odpowiada m.in. Robert Downey Jr. (jako jeden z producentów), z drugiej zaś nie zapowiadał się na wyjątkowy przebój, a raczej klasyczny feel good serial do obejrzenia i szybkiego zapomnienia. Tymczasem tuż po premierze okazało się, że zarówno widzowie, jak i krytycy, go wprost pokochali.

Drugi sezon podtrzymał dobrą passę i miejmy nadzieję, że i trzeci nas nie zawiedzie. A o tym przekonamy się już 6 czerwca, kiedy (niestety) ostatnia porcja odcinków zasili ofertę Netfliksa.

“Łasuch” – o czym jest serial?

Akcja “Łasucha” rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym z jakiegoś powodu zaczęły rodzić się hybrydy dzieci i zwierząt. Głównym bohaterem jest tutaj Gus, chłopiec-jelonek, który wyrusza w świat i poznaje szereg przyjaciół, zarówno typowo ludzkich, jak i podobnych jemu, próbując przy tym znaleźć odpowiedź na pytanie, czemu świat uległ tak diametralnej zmianie.

SPRAWDŹ TEŻ: Wiemy, kto zagra Lokiego w drugim “Sandmanie”. Niedługo zobaczymy go też w “Rodzie smoka”

Najlepsze seriale fantasy. TOP5 produkcji, które z pewnością was zachwycą

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14