Freddie Fox jako Loki w Sandmanie Netflixa. Zobaczymy go też w 2. sezonie Rodu smoka

i

Autor: Allstar/Distler/Hubert Boesl/Mary Evans Picture Library/East News Freddie Fox jako Loki w "Sandmanie" Netflixa. Zobaczymy go też w 2. sezonie "Rodu smoka"

Netflix

Wiemy, kto zagra Lokiego w drugim “Sandmanie”. Niedługo zobaczymy go też w “Rodzie smoka”

2024-04-18 20:17

O tym, że Loki, czyli nordycki bóg psot, pojawi się w 2. sezonie netfliksowego “Sandmana”, wiedzieliśmy od dawna. Teraz zaś ujawniono, że wcieli się w niego niejaki Freddie Fox – aktor, który zagrał ostatnio w dwóch produkcjach Guya Ritchiego, a wkrótce ujrzymy, jak walczy w targaryeńskiej wojnie domowej.

“Sandman” – Loki obsadzony. Freddie Fox dorówna Tomowi Hiddlestonowi?

Różne wcielenia Lokiego grało już wielu aktorów, ale najpopularniejszą ekranową interpretacją boga psot jest bez dwóch zdań ta Toma Hiddlestona w produkcjach Marvela. Freddie Fox zmierzy się zatem z nie lada oczekiwaniami ze strony widzów.

Freddie Fox to angielski aktor, którego mogliśmy ostatnio oglądać w “Kulawych koniach” Apple TV+ i serialowych “Dżentelmenach” Guya Ritchiego. Zagrał on też w “Ministerstwie niedżentelmeńskich działań wojennych” Ritchiego oraz 2. sezonie “Rodu smoka”, który ukaże się w połowie czerwca. Fox dołączył do obsady jako sir Gwayne Hightower, syn Otto i brat królowej wdowy Alicent. Na obecną chwilę nie wiemy, jak duży będzie jego udział w nadchodzących odcinkach, podobnie zresztą jak w przypadku “Sandmana”.

SPRAWDŹ TEŻ: “Ród smoka”: co trzeba pamiętać z pierwszego sezonu? Szybka powtórka przed nowymi odcinkami

“Sandman” – znamy tytuły odcinków 2. sezonu

Prace nad 2. sezonem “Sandmana” wciąż trwają i nie wiemy, kiedy Netflix zamierza pokazać nam nowe odcinki (obstawiamy, że do premiery dojdzie jeszcze w tym roku). Poznaliśmy jednak ich oficjalne tytuły i prezentują się one następująco:

  • “The Song of Orpheus”,
  • “More Devils Than Vast Hell Can Hold”,
  • “Brief Lives”,
  • “Family Blood”,
  • “The Ruler of Hell”,
  • “Season of Mists”.

SPRAWDŹ TEŻ: Najciekawsze serialowe premiery 2024 roku. Na które nowości i powroty warto zwrócić szczególną uwagę?

“Ród smoka” – jak dobrze pamiętasz pierwszy sezon?

Pytanie 1 z 23
Smocze jajo, które w 2. odcinku wykradł Daemon zniosła…
Daemon jajo
Aktorzy, którzy zostali brutalnie zamordowani | To Się Kręci #30