Kolejny spin-off "The Walking Dead" otrzymał tytuł. Twórcy nie popisali się kreatywnością

2022-10-05 12:41 Natalia Nowecka
Kolejny spin-off The Walking Dead otrzymał tytuł
Autor: materiały prasowe AMC Kolejny spin-off "The Walking Dead" otrzymał tytuł

Uniwersum "The Walking Dead" stale się rozwija, a na horyzoncie majaczy już kolejny spin-off, tym razem poświęcony przygodom ulubieńca widzów. O czym opowie produkcja i jaki tytuł otrzymała?

"The Walking Dead" dobiega końca, to jednak nie oznacza, że żegnamy świat żywych trupów. Popularny niegdyś serial doczekał się już bowiem dwóch spin-offów ("Fear The Walking Dead" i "The Walking Dead: World Beyond"), a w przygotowaniu jest trzeci i to nie byle jaki, a nakreślający nam losy Daryla Dixona. 

Kolejny spin-off "The Walking Dead" otrzymał tytuł

W tym przypadku twórcy poszli na skróty i serial nosi tytuł... "Daryl Dixon". Informacją podzielił się odtwórca tytułowej roli, Norman Reedus, zamieszczając wpis na Twitterze. Potwierdził również, że akcja produkcji rozgrywać się będzie we Francji (na logotypie widzimy Wieżę Eiffla).

Początkowo serial skupiać się miał na wątku Daryla i Carol, jednak Melissa McBride zmuszona była zrezygnować w projektu, zatem musi wystarczyć nam sam Dixon. Przypominamy ponadto, że zapowiedziano również pełnometrażowy film z uniwersum TWD, który traktować będzie o przygodach Ricka Grimesa, który przed kilkoma sezonami zniknął z głównego serialu

ZOBACZ TAKŻE: Seriale o zombie - lista najlepszych produkcji o żywych trupach

"The Walking Dead" - o czym jest serial?

"The Walking Dead" to ekranizacja komiksów Roberta Kirkmana, która ujrzała światło dzienne w październiku 2010 roku i szybko zyskała przychylność krytyków i widzów. Produkcja opowiadała o grupie ocalałych z pandemii zombie, którzy przedzierają się przez Stany Zjednoczone, walcząc zarówno ze szwendaczami, jak i innymi ludźmi. Pierwsze sezony TWD stały na naprawdę wysokim poziomie i popularnością konkurować mogły nawet z "Grą o tron". Z czasem produkcja straciła jednak pazur i sama stała się żywym trupem, który już wkrótce dowlecze się do grobu (aktualny sezon jest już bowiem finałowym). 

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE