The Walking Dead: główny bohater odchodzi z obsady! Czy to koniec serialu?

2018-06-05 11:16
The Walking Dead: główny bohater odchodzi z obsady! Czy to koniec serialu?
Autor: youtube.com/channel/UC9P9BXyQVhoeIrRVMiG screen youtube.com

The Walking Dead: jeden z głównych bohaterów żegna się z obsadą produkcji! Jakie będą dalsze losy serialu?

The Walking Dead: jeden z głównych bohaterów odchodzi z serialu! Ta wiadomość zmroziła fanów produkcji na całym świecie. Czy to oznacza, że możemy na dobre już żegnać się z jednym z najpopularniejszych seriali o zombie? Co dokładnie wiadomo na temat odejścia aktora z produkcji i czy nie pojawi się on już w nadchodzącym 9. sezonie?

The Walking Dead: główny bohater odchodzi z serialu

To bardzo przykra wiadomość dla wszystkich fanów tej produkcji. Jak podaje serwis comicbookmovie.com, Andrew Lincoln wcielający się w postać głównego bohatera, Ricka Grimesa, żegna się z produkcją. W nadchodzącym, 9. już sezonie, aktor ma pojawić się wyłącznie w 6 z 16 planowanych odcinków.

The Walking Dead sezon 9: premiera. Zmiana showrunnera uratuje serial?

Jak na razie nie wiadomo, czy Lincoln odchodzi z obsady tymczasowo ani co dokładnie jego odejście na stałe oznaczałoby dla kontynuacji produkcji. The Walking Dead to serial stworzony na podstawie adaptacji komiksu o tym samym tytule. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2010 roku. Widzowie już od kilku sezonów skarżą się na to, że serial staje się coraz gorszy. Może odejście serialowego Ricka rzeczywiście zwiastuje koniec The Walking Dead?

Premiera 9. sezonu zaplanowana jest na październik 2018.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE