Tales of the Walking Dead zmierza do Polski! Kiedy premiera?

2022-08-11 9:31 Leon Pietrzak
TALES OF THE WALKING DEAD
Autor: Materiały prasowe

Tales of the Walking Dead nadchodzi! Wszyscy fani "żywych trupów" już nie mogą się doczekać polskiej premiery serialu. Wiemy już wszystko o nadchodzącej produkcji i postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Kiedy premiera? Ile będzie odcinków?

Tales of the Walking Dead to serial osadzony w świecie kultowego "The Walking Dead". Tytuł skupia się zarówno na nowych postaciach (Terry Crews jako „Joe” i Olivia Munn jako „Evie”), jak i tych dobrze znanych fanom postapokaliptycznej sagi („Alpha” Samanthy Morton). Produkcja przygląda się wyjątkowemu życiu ocalałych miesiące i lata po apokalipsie. Każdy z nich na swój sposób próbuje przetrwać wśród szwendaczy i inaczej radzi sobie z wyzwaniami. Konflikty między bohaterami, gdy ci zostają zmuszeni do współpracy, testują ich umiejętności i podważają ich wolę przetrwania na każdym kroku. Co jeszcze wiemy o serialu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Apokawixa nadchodzi! Tak wygląda pierwszy polski film o zombie

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Tales of the Walking Dead - obsada

W obsadzie „Tales of the Walking Dead” znalazły się takie gwiazdy, jak: Olivia Munn („The Newsroom”, „X-Men: Apocalypse”, „Six”), Samantha Morton („The Walking Dead”, „Rozpustnice”), Terry Crews („Brooklyn Nine-Nine”), Parker Posey („Zagubieni w kosmosie”), Anthony Edwards („Kim jest Anna?”, „WeCrashed: upadek start-upu”), Poppy Liu („Dead Ringers”), Jillian Bell („Ostra noc”), Loan Chabanol („Casanova po przejściach”), Embeth Davidtz („Old”, „Ray Donovan”), Jessie T. Usher („Shaft”, „The Boys”), Daniella Pineda („Cowboy Bebop”), Danny Ramirez („Top Gun: Maverick”).

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?

Tales of the Walking Dead - kiedy premiera? Ile odcinków?

Serialowa antologia składająca się z sześciu godzinnych odcinków, z których każdy opowiada odrębną historię osadzoną w świecie „The Walking Dead”, zadebiutuje w Polsce już 26 września 2022, o godzinie 22:00 na kanale AMC.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE