Kasia Kogel-Mogel

i

Autor: Screen z YouTube/Ciekawostki

Kasia z Kogel-Mogel ma swojego sobowtóra. Co za podobieństwo!

2021-07-12 14:36

Kogel-Mogel to polski film fabularny z 1988 roku, który stał się prawdziwym hitem i do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów! Jedną z głównych ról zagrała tam Grażyna Błęcka-Kolska, która wcielała się w rolę Kasi Solskiej. Okazuje się, że jej postać z Kogla-Mogla ma swojego sobowtóra. Podobieństwo jest ogromne, a chodzi o dziewczynę z TikToka!

Kogel-Mogel to film, który skradł serca widzów w różnym wieku i stał się hitem obok którego nie da się przejść obojętnie. Zabawna fabuła, fantastyczna gra aktorska, a w dodatku widok dawnych czasów, który wywołuje pozytywne emocje wśród wielu osób. Przypomnijmy, że akcja rozgrywa się na Podlasiu we wsi Grabowo, a także w Warszawie. Kasia Solska, w którą wcielała się Grażyna Błęcka-Kolska dostaje się na studia pedagogiczne i wyjeżdża do stolicy, dostając pracę jako opiekunka Piotrusia. Następnie zamieszkuje razem z jego rodzicami i poznaje przystojnego Pawła Zawadę, który mocno ją podrywa. Koniec końców zakochują się w sobie, wyjeżdżają do rodzinnej wsi Pawła i ogłaszają, że biorą ślub.

Na drugą część filmu nie trzeba było długo czekać. Rok po premierze pierwszej części, pojawił się Galimatias, czyli kogel-mogel II, natomiast kilkanaście lat później, bo w 2019 roku została wyprodukowana trzecia część komedii - Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Co ciekawe, w 2021 roku mija aż 33 lata od premiery pierwszej części filmu, a widzowie wciąż śmieją się do łez, oglądając zabawne sceny.

Kogel-mogel: jak dobrze pamiętasz kultową komedię?

Pytanie 1 z 10
Kto wcielił się postać nieznośnego Piotrusia?

Kasia z Kogel-Mogel - sobowtór

Fani Kasi Solskiej z Kogla-Mogla będą zachwyceni! Internauci znaleźli na TikToku dziewczynę, która mocno ją przypomina. Mowa o Alicji Hunek, która jest doświadczoną wrotkarką i swoje umiejętności pokazuje właśnie w muzycznej aplikacji. Alicja na nagraniach wygląda bardzo podobnie, jak serialowa Kasia, jednak nieco w wersji nowoczesnej. Widzicie to podobieństwo, tak jak reszta internautów? Zerknijcie poniżej, dziewczyny są prawie identyczne!

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce