Piotruś z Kogel-mogel: co dziś robi Maciej Koterski?

i

Autor: screen youtube.com/channel/UCda7OD52hr-aT9BW9iQhkkQ/featured screen youtube.com

filmy

Grał Piotrusia w Kogel-mogel. Co dziś robi Maciej Koterski?

2024-03-15 13:05

Piotruś z kultowego Kogla-mogla to jedna z ulubionych postaci wielu fanów filmu. Co dziś robi aktor wcielający się w nieznośnego Piotrusia Wolańskiego?

Kogel-mogel na dobre trafił już do kanonu polskiej popkultury. Teksty z tego filmu cytują na wyrywki niemal wszyscy. W 2018 roku obchodziliśmy już 30. rocznicę premiery pierwszej części tego filmu! W związku z tym sporo osób zadaje sobie pytanie, co się stało z aktorem wcielającym się w rolę Piotrusia Wolańskiego. Czy po tym filmie zrezygnował z aktorstwa? Co dziś robi Maciej Koterski?

Co dziś robi Piotruś z Kogel-mogel?

'Marian, tu jest jakby luksusowo!' - kto z nas nie pamięta cytatu z tej znakomitej komedii z końca lat 80.? Kogel-mogel to jeden z tych hitów, które się nie starzeją. Aż trudno uwierzyć, że ten film ma już ponad 30 lat! Większość aktorów, którzy wystąpili w tej produkcji, to dobrze znane nam również z późniejszych filmów gwiazdy, jak np. Ewa Kasprzyk czy Wiktor Zborowski. Co wiadomo jednak na temat aktora wcielającego się w syna Wolańskich, Macieja Koterskiego?

Wszystko wskazuje na to, że Maciej po zagraniu w dwóch częściach kultowej komedii postanowił wycofać się z aktorstwa. Nie ma żadnej informacji na temat jego późniejszych ról. Po aktorze nie ma także żadnego śladu w mediach społecznościowych. Użytkownicy portalu Filmweb swego czasu znaleźli prywatne konto Macieja Koterskiego na Naszej Klasie - niestety, jest już nieaktywne. Niektóre serwisy donoszą, że aktor wcielający się w rolę Piotrusia mieszka obecnie w Australii. Wiele osób miało nadzieję, że aktor powróci do kultowej roli w trzeciej części filmu, która trafiła na ekrany kin w 2019 roku. Rolę dorosłego Piotrusia w nowej odsłonie przejął jednak Maciej Zakościelny.

Ta scena to hit filmu Nic na siłę. Zobacz przedpremierowo!
Listen on Spreaker.