Kamila z Rolnik szuka żony 8 - wiek, wzrost, nazwisko, zainteresowania. Co wiemy o rolniczce?

2021-10-17 20:41 Adrian Rybak
Kamila Rolnik szuka żony
Autor: materiały TVP

Rolnik szuka żony powraca. Jesienią 2021 widzowie TVP będą mogli zobaczyć 8. sezon słynnego randkowego reality show, w którym rolnicy i rolniczki szukają miłości swojego życia. Jedną z uczestniczek będzie Kamila, której uroda już zachwyca fanów programu. Kim jest nowa gwiazda reality show Telewizji Polskiej?

Rolnik szuka żony 8 już wkrótce zadebiutuje na polskich ekranach. Znamy już uczestników programu. Podobnie jak w poprzednich edycjach, jedną z osób szukających miłości, będzie kobieta. Rolniczka zachwyciła widzów już w kwietniu, kiedy zaprezentowała się w zerowym odcinku, aby zebrać jak najwięcej listów. Kim jest kobieta?

Kamila z Rolnik szuka żony 8 - nazwisko

Kamila z Rolnik szuka żony 8 w mediach prezentowana jest po prostu jako Kamila, dlatego wielu fanów programu zastanawia się, jak ma na nazwisko. Jak się okazuje, Kamila nosi nazwisko Boś.

Kamila z Rolnik szuka żony 8 - wiek

Kamila z Rolnik szuka żony 8 wygląda bardzo pięknie i młodo. Internauci spekulują, ile ma lat. Według informacji podanych przed TVP, Kamila Boś ma 28 lat.

Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek

Kamila z Rolnik szuka żony 8 - wzrost

Wzrost to coś, co zawsze interesuje wiele osób. Ile centymetrów wzrostu ma Kamila Boś z Rolnik szuka żony 8? Według oficjalnego opisu gwiazdy w komunikacie TVP, Kamila ma 168 cm.

Kamila z Rolnik szuka żony 8 - zainteresowania

Jakie zainteresowania ma Kamila z Rolnik szuka żony 8? Kamila uwielbia podróżować, bawić się i tańczyć. Dodatkowo zajmuje się uprawą pieczarek, co także sprawia jej przyjemność.

Rolnik szuka żony 8 - kiedy premiera?

Data premiery programu Rolnik szuka żony 8 jest już znana. Telewizja Polska poinformowała, że pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany już 19 września 2021. Emisja o 21:15 w TVP1. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć TUTAJ.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE