Rolnik szuka żony 2021 - kiedy 8. edycja programu?

2021-09-19 14:04 Alicja Wójcik
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Za nami wizytówki rolników 8. edycji Rolnik szuka żony, których tradycyjnie poznaliśmy już wiosną. Od tego czasu widzowie mieli czas, aby do kandydatów, którzy spodobali im się najbardziej, wysyłać swoje zgłoszenia. Jak zwykle tylko ci szczęśliwcy, którzy otrzymali największą liczbę listów, będą mieli możliwość wzięcia udział w dalszych odcinkach programu i - być może - znaleźć w nim prawdziwą miłość.

Rolnik szuka żony 2021 - kiedy 8. edycja programu? Od kiedy rozpocznie się emisja? Rolnik szuka żony ukazuje się w Telewizji Polskiej już od 2014 roku. Wszystkie dotychczasowe edycje pokazały, że znalezienie miłości w programie jest możliwe. Co więcej, niektóre z par doczekały się już także dzieci! Choć nie dla wszystkich udział w programie okazuje się sukcesem, nadal są dziesiątki chętnych, którzy chcą zaryzykować i spróbować znaleźć swoją drugą połówkę pod okiem kamer.

Rolnik szuka żony 2021 - kiedy 8. edycja programu?

W pierwszym odcinku Rolnik szuka żony prowadząca Marta Manowska tradycyjnie odwiedzi tych rolników, którzy otrzymali największą liczbę listów. Razem z nimi będzie przeglądać korespondencję, a także służyć radą przy podjęciu decyzji, kogo powinni do siebie zaprosić. Zdjęcia do Rolnik szuka żony powstają zwykle latem, a program emitowany jest w TVP w jesiennej ramówce. 8. edycja Rolnik szuka żony rozpocznie się już 19 września 2021. Emisja o 21:15 w TVP1.

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE