“John Wick 4” online. Gdzie i kiedy obejrzeć film na vod? (Data premiery)

i

Autor: materiały prasowe “John Wick 4” online. Gdzie i kiedy obejrzeć film na vod? (Data premiery)

Popularne filmy

“John Wick 4” online. Gdzie i kiedy obejrzeć film na vod? (Data premiery)

2023-05-24 18:08

“John Wick 4” to jeden z największych filmowych hitów pierwszej połowy 2023 roku. Kolejna odsłona popularnej serii z Keanu Reevesem w roli głównej zagościła na ekranach kin pod koniec marca, a już wkrótce trafi też do streamingu. Gdzie będzie można obejrzeć film?

“John Wick” to bez wątpienia jedna z najlepszych serii filmów akcji, jakie widziało kino. Czwarta odsłona okazała się niebagatelnym sukcesem i zaskarbiła sobie przychylność zarówno widzów, jak i krytyków (naszą recenzję znajdziecie tutaj). Amerykanie mogą już oglądać “Czwórkę” na VoD, ale Polacy jeszcze trochę poczekają.

“John Wick 4” online. Gdzie i kiedy obejrzeć film na vod? (Data premiery)

“Obsuwa” z dotarciem do Polski nie będzie jednak znacząca. Jak podaje serwis Filmozercy.com, “John Wick 4” zadebiutuje w naszym kraju już 15 czerwca 2023 roku. Na obecną chwilę wiemy, że film dostępny będzie w ofercie serwisu Cineman.pl, ale niewykluczone, że zasili też biblioteki innych platform.

“John Wick 4” – o czym opowiada film i kto znalazł się w obsadzie?

W 4. części tytułowy John Wick (Keanu Reeves) musi stawić czoła całemu zastępowi płatnych zabójców, na czele których stoi teraz bezlitosny i zmanierowany Markiz de Gramond (w tej roli fenomenalny Bill Skarsgård). Walcząc o życie, główny bohater przemierza cały glob, trafiając między innymi do Paryża, Berlina, Nowego Jorku i Osaki. W obsadzie znaleźli się również Lance Reddick, Ian McShane, Laurence Fishburne, Marko Zaror, Rina Sawayama i Clancy Brow.

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

“Continental” – spin-off “Johna Wicka” zmierza na mały ekran

Z tego miejsca przypominamy, że jeszcze w tym roku wrócimy do świata “Johna Wicka”, tym razem zaglądając w przeszłość. Serial “Continental” zabierze nas do lat 70. i przybliży nam kulisy działania słynnej sieci hotelowej, która od dawna intryguje fanów. W rolach głównych zobaczymy Colina Woodella (“The Originals”) jako młodego Winstona, oraz Ayomide Adeguna w roli młodego Charona, których w filmowej serii grali kolejno Ian McShane i zmarły niedawno Lance Reddick. Spin-off “Johna Wicka” złoży się z trzech odcinków i zawita w ofercie platformy Amazon Prime Video we wrześniu tego roku.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz