Co to za aktor?! Charakteryzacja zmieniła ich nie do poznania

2022-06-19 11:12

Praca hollywoodzkiego aktora - poza niewątpliwymi plusami, jak choćby spore zarobki za każdy kasowy film - ma także swoje minusy, a często zmusza wręcz do dużych poświęceń. Aktorzy dla roli godzą się bardzo dużo przytyć, spektakularnie schudnąć, a często także spędzać wiele długich godzin na krześle w charakteryzatorni każdego dnia przed rozpoczęciem zdjęć. Efekty tej pracy bywają jednak naprawdę spektakularne!

Trudno uwierzyć, że to naprawdę oni! Taka transformacja do roli, mimo że bywa bardzo trudna (przykładowo Jim Carrey do roli Grincha musiał przejść trening CIA przygotowujący do znoszenia tortur, bo charakteryzacja była tak ciężka do zniesienia), często przynosi aktorom szereg nagród. Przykładowo Charlize Theron za film Monster została nagrodzona Oscarem i Złotym Globem. Sprawdźcie naszą galerię, naprawdę warto!

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE