Jenna Ortega zagrała w Marvelu. Czy jest szansa na powrót do MCU?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Jenna Ortega zagrała w Marvelu. Czy jest szansa na powrót do MCU?

Jenna Ortega zagrała w Marvelu i nikt się nawet nie zorientował! W którym filmie mogliśmy ją zobaczyć?

2023-02-15 20:49

Jenna Ortega jest obecnie na topie, głównie za sprawą roli Wednesday Addams w hitowym serialu Netfliksa. Wielu fanów nie wie jednak, że młoda aktorka zaliczyła przed laty małą rólkę w filmie Marvela.

Występy w takich produkcjach, jak „Ty”, „Krzyk”, „X”, czy słynna „Wednesday”, przyniosły Jennie Ortedze sławę i tytuł nowej królowej krzyku. Fani aktorki mają obecnie tendencje do odkopywania „mniejszych” filmów i seriali, w których ich ulubienica wystąpiła przed laty. Dla wielu szokiem okazała się wieść, że Ortega zaliczyła nawet rólkę w Marvelu, a konkretniej w 3.  zęści „Iron Mana”.

Jenna Ortega zagrała w Marvelu. Czy jest szansa na powrót do MCU?

11-letnia wówczas Ortega wcieliła się w rolę niepełnosprawnej córki wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych, z którym na pewnym etapie fabuły skontaktował się Tony Stark. Młodziutka aktorka widniała na ekranie przez zaledwie 9 sekund, zatem nic dziwnego, że wielu widzom mogła umknąć jej obecność, tudzież tożsamość (wielu po dziś dzień nie wie nawet, że w „Iron Manie 2” pojawił się Elon Musk).

Jenna Ortega w Iron Manie 3

i

Autor: kadr z filmu "Iron Man 3" Jenna Ortega w "Iron Manie 3"

Nowe pogłoski rozbudziły jednak nadzieje fanów Jenny Ortegi na jej rychły powrót do MCU, jednak już w innej roli. W pewnych kręgach mówi się, że gwiazda „Wednesday” może wystąpić w nowym „Daredevilu” jako White Tiger – siostrzenica zamaskowanego bohatera, którego bronił Matt Murdock. Po śmierci mężczyzny dziewczyna imieniem Angela przejęła jego rolę. Ile jest prawdy w tych pogłoskach? Czas pokaże.

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3