Ivo ze Zbuntowanego Anioła już tak nie wygląda! Mocno się zmienił?

2021-08-03 12:55 Ewelina Kulasza
Ivo Zbuntowany Anioł
Autor: Screen z YouTube/Paula Rodak

Telenowela Zbuntowany Anioł to bezwzględny hit dawnych lat. Ten kto śledził losy Ivo i Milagros z sentymentem patrzy w przeszłość, a gdy usłyszy numer Cambio Dolor od razu śpiewa go wniebogłosy! Panowie oglądając argentyński serial wzdychali do Natalii Oreiro, natomiast paniom mocniej biło serce na widok Facundo Arana. Jak serialowy Ivo zmienił się na przestrzeni kilkunastu lat? Dziś nie ukrywa swoich siwych włosów!

Zbuntowany Anioł to argentyńska telenowela, która została wyprodukowana w latach 1998-1999. Rok później serial został wyemitowany w Polsce i stał się prawdziwym hitem wśród dorosłych, a nawet młodzieży. W rolach głównych widzowie zobaczyli Natalię Oreiro czyli Milagros, oraz Facundo Arana, czyli przystojnego Ivo. Akcja telenoweli rozgrywa się w Buenos Aires, gdzie Mili spędziła swoje dzieciństwo w sierocińcu. Po ukończeniu 18-lat została służącą w domu bogatej rodziny Di Carlo - nie wiedząc, że pan domu jest jej ojcem. W serialu oprócz rodzinnych rozterek występował wątek miłosny. Milagros zakochuje się w Ivie i z odcinku na odcinek pokazywane są ich losy. Koniec końców wszystko dobrze się kończy, a uczucie które ich łączy pokonuje wszelkie przeciwności.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Zbuntowany Anioł - jak dziś wygląda Ivo?

Serialowy Ivo, w którego wcielał się Facundo Arana w telenoweli Zbuntowany Anioł, dziś wygląda całkiem inaczej! Argentyński aktor 31 marca 2021 roku skończył 49 lat i co ciekawe jest bardzo szczęśliwy. W 2007 roku poznał modelkę i prezenterkę Marię Susini, a pięć lat później zwieńczyli swoje uczucie na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości jest córeczka India, która urodziła się w 2008 roku, a także bliźniaki - Yaco i Moro, którzy przyszli na świat rok później. Zastanawiacie się jak serialowy Ivo zmienił się przez tyle lat od emisji Zbuntowanego Anioła? Teraz na siwe włosy i wygląda nieco inaczej, niż dawniej. Zdjęcia znajdziecie poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE