Natalia Oreiro przeszła metamorfozę i jest blondynką. Gwiazda Zbuntowanego Anioła wygląda jak znana piosenkarka!

2021-07-21 12:36 Ewelina Kulasza
Natalia Oreiro
Autor: Piotr Korczak/REPORTER/EastNews

Natalia Oreiro znana wszystkim jako Milagros ze Zbuntowanego Anioła przeszła ogromną metamorfozę. Aktorka, którą pokochał dosłownie każdy nie jest już brunetką, lecz blondynką i mocno przypomina zagraniczną piosenkarkę. Czy ta zmiana wyszła jej na plus? Natalia Oreiro jest dziś nie do poznania!

Natalia Oreiro jest aktorką, którą zna każdy. To wszystko dzięki roli Milagros w argentyńskiej telenoweli Zbuntowany Anioł. Mili czyli młoda, prześliczna, a do tego szalenie energiczna dziewczyna, mieszkająca w Buenos Aires, spędziła swoje dzieciństwo w sierocińcu. Kiedy skończyła 18 lat została zatrudniona w bogatej rodzinie Di Carlo jako służąca i jak później się okazało, pracodawcą był jej ojciec. W telenoweli oprócz rodzinnego wątku pojawił się również aspekt miłosny, który wzbudzał ogromne emocje wśród widzów. Koniec końców wszystko dobrze się skończyło, a wiele osób wraca do telenoweli z sentymentem. Kiedy ktoś słyszy hasło Natalia Oreiro od razu ma przed oczami serial Zbuntowany Anioł i piękną aktorkę w czekoladowych włosach, natomiast w myślach słychać numer Cambio Dolor. Teraz okazuje się, że Natalia Oreiro przeszła ogromną metamorfozę, i nie wygląda już tak jak dawniej.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Natalia Oreiro - metamorfoza

Natalia Oreiro postanowiła zaszaleć! Gwiazda Zbuntowanego Anioła zdecydowała się na zmianę fryzury, która zszokowała cały świat. Aktorka nie jest już brunetką, lecz... blondynką i przypomina amerykańską piosenkarkę Gwen Stefani. Oczywiście zmiana wizerunku nie jest przypadkowa, lecz wiąże się z rolą w kolejnym serialu. Natalia Oreiro wcieli się w Evity Peron w serialu Santa Evita. Czy Natalia Oreiro wróci do brązu sprzed metamorfozy? Czas pokaże. Poniżej możecie zobaczyć, jak Natalia Oreiro wygląda jako blondynka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE