Horrory Netflix 2019. Polecane filmy grozy dostępne na platformie

2019-04-26 12:05
To
Autor: screen youtube.com/channel/UCT0hbLDa-unWsnZ6Rjzkfug screen youtube.com

Lubicie się bać? Netflix bardzo dobrze o tym wie, dlatego baza platformy cały czas powiększa się o nowe, znakomite filmy grozy! Od starych klasyków po zupełnie nowe horrory, które nie tak dawno miały swoją premierę w kinach - wybór jest naprawdę ogromny. Co więcej, horrorów na Netfliksie jest na tyle dużo, że bez problemu wystarczy ich na kilka filmowych maratonów.

Horrory na Netflix 2019 - polecane filmy grozy, które można obejrzeć online. Które z nich są faktycznie warte uwagi? Ostrzegamy - część z tych tytułów to horrory dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach, którzy lubią się porządnie przestraszyć. Wybieramy najlepsze straszne filmy dostępne na Netfliksie! 

Horrory Netflix 2019 - Coś za mną chodzi

Jay dowiaduje się, że chłopak, z którym niedawno się kochała, zmarł w wyniku klątwy. Teraz jej grozi to samo, chyba że poprzez seks przekaże przekleństwo komuś innemu.

Horrory Netflix 2019 - To

W mieście znikają kolejne dzieci. Grupa nieudaczników musi zmierzyć się ze swoimi największymi lękami, stając twarzą w twarz z przerażającym klaunem-mordercą.

Gwiazdy kina i telewizji, które nie mają matury. Galeria

Horrory Netflix 2019 - Annabelle

Mąż znajduje idealny prezent dla żony — piękną i rzadką lalkę. Jednak radość z niespodzianki trwa krótko.

Horrory Netflix 2019 - Hostel

Trzech studentów jedzie na Słowację w poszukiwaniu mającego się tam znajdować hostelu pełnego rozwiązłych kobiet. Zamiast tego padają ofiarą koszmarnych tortur.

Horrory Netflix 2019 - Egzorcyzmy Emily Rose

Adwokat agnostyczka z niepokojem odkrywa, że zaczyna wierzyć swojemu klientowi — księdzu oskarżonemu o nieumyślne spowodowanie śmierci podczas nieudanego egzorcyzmu.

Horrory Netflix 2019 - Dziecko Rosemary

Młoda mężatka cieszy się z powodu zajścia w ciążę. Jednak z każdym dniem jest coraz mocniej przekonana, że jej nienarodzone dziecko jest w poważnym niebezpieczeństwie.

Horrory Netflix 2019 - Lśnienie

Zamieszkawszy w opuszczonym i upiornym hotelu poza sezonem, Jack Torrance zanurza się w odmęty szaleństwa i terroryzuje swoją żonę i młodego syna.

Horrory Netflix 2019 - Hush

Niesłysząca pisarka mieszka samotnie w leśnej chacie. Gdy pewnego dnia w jej oknie pojawia się zamaskowany morderca, kobieta podejmuje walkę o życie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE