Hokus pokus 2: zwiastun, data premiery, obsada. O czym będzie film?

i

Autor: materiały prasowe Disney+ Hokus pokus 2: zwiastun, data premiery, obsada. O czym będzie film?

Hokus pokus 2 w pierwszej zapowiedzi! Kiedy premiera kontynuacji kultowego filmu?

2022-06-28 16:30

"Hokus pokus" to słynna komedia fantasy, która króluje na ekranach każdego Halloween. Teraz trzy wiedźmy powracają, by dokonać zemsty i bawić nas po raz kolejny! Kiedy premiera filmu "Hokus pokus 2" i o czym opowie produkcja? Zobaczcie pierwszy zwiastun!

We're back witches! "Hokus pokus" powraca po latach. Kontynuacja kultowego filmu o trzech wiedźmach zmierza na ekrany, a tymczasem Disney zaprezentował (wreszcie!) pierwszy zwiastun. Co tym razem zgotują nam bohaterki z Salem?

Hokus pokus 2: O CZYM BĘDZIE FILM?

Akcja "Hokus pokus 2" rozgrywać się będzie 29 lat po wydarzeniach z poprzednika i przedstawi nam historię trzech młodych dziewcząt, które omyłkowo przywracają do życia trzy złowieszcze wiedźmy. Teraz główne bohaterki będą musiały zrobić wszystko, co w ich mocy, by powstrzymać je przed zasianiem terroru tuż przed sezonem halloweenowym.

Hokus pokus 2: ZWIASTUN

Pierwszy zwiastun filmu "Hokus pokus 2" prezentuje się następująco:

Hokus pokus 2: KIEDY PREMIERA?

Za reżyserię odpowiada Anne Fletcher, mająca w swoim dorobku takie produkcje, jak "27 sukienek" i "Step Up - Taniec zmysłów". Scenariusz wyszedł zaś spod ręki Jen D'Angelo, a w obsadzie znaleźli się między innymi Sam Richardson, Whitney Peak, Lilia Buckingham, Belissa Escobedo i Doug Jones, a także Sarah Jessica Parker, Bette Midler i Kathy Najimy powracające w swoich ikonicznych rolach. "Hokus pokus 2" zawita w bibliotece Disney+ już 30 września 2022 roku. 

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3