Tadeusz Sznuk

i

Autor: VOD.TVP/screen Jeden z dziesięciu

jeden z dziesięciu

Historyczny wynik w 1 z 10! Rekord Artura Baranowskiego zostanie pobity?

2024-03-26 17:06

Całkiem niedawno Pan Artur Baranowski zaskoczył niemal całą Polskę, a wszystko za sprawą występu w popularnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Baranowski uzyskał rekordowy i niepodważalny wynik. Czy na pewno? Okazuje się, że ma na swojej drodze godnego przeciwnika.

Na Facebook'u TVP pojawiła się informacja, która sugeruje, że kolejny uczestnik przejdzie do historii programu "Jeden z dziesięciu". Wszystko wskazuje na to, że niedawny rekordzista - Artur Baranowski - ma godnego przeciwnika, który być może podejmie próbę rekordu Baranowskiego. Czy rekord Artura zostanie pobity? Tego widzowie dowiedzą się już 26 marca o godzinie 19:00.

Nowy rekord „1 z 10” zachwycił! Poprzedni rekordzista komentuje brawurową grę Pana Artura

Historyczny wynik w "Jeden z dziesięciu"

Trzeba przyznać, że mimo tego, że program "Jeden z dziesięciu" cieszył się popularnością, to po występie Artura Baranowskiego - oglądalność znacząco wzrosła. Artur Baranowski pobił rekord i zdobył 803 punkty. Najwyższy wynik z możliwych. Okazuje się, że w programie pojawił się kolejny uczestnik, który może dorównać Baranowskiemu. Wiadomo, że nie da się pobić wyniku Pana Artura, ale czy ktoś powiedział, że nie można mu dorównać? Tego widzowie dowiedzą się już 26 marca 2024 roku. Odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 19:00 w TVP1. Na Facebook'u TVP czytamy: "Szykuje się coś wielkiego! Który z zawodników przejdzie do historii "Jeden z dziesięciu"? Oglądajcie koniecznie (...)".

Artur Baranowski, rekordzista z "1 z 10" wystąpi w kolejnym teleturnieju. Wiemy, w którym

Ta scena to hit filmu Nic na siłę. Zobacz przedpremierowo!