“Hydraulicy z Białego Domu” zmierzają do HBO Max. Premiera już w maju

i

Autor: materiały promocyjne HBO Max “Hydraulicy z Białego Domu” zmierzają do HBO Max. Premiera już w maju

Serialowe nowości

HBO z kolejnym hitem? Obsada “Hydraulików z Białego Domu” robi wrażenie!

2023-03-31 11:59

Kiedy tak bronisz pozycji prezydenta, że przypadkowo go obalasz. “Hydraulicy z Białego Domu” to nadchodzący miniserial HBO Max, który przybliży nam kulisy afery Watergate… z przymrużeniem oka. W rolach głównych Woody Harrelson i Justin Theroux, a na ekranie partnerować im będą między innymi gwiazdy “Gry o tron” i netfliksowej Sabriny.

E. Howard Hunt i G. Gordon Liddy to dwaj jegomoście, którzy tak spartaczyli sprawę, że pociągnęli na dno zarówno własne rodziny, jak i ukochanego prezydenta Nixona. O aferze Watergate słyszał chyba każdy, teraz jednak David Mandel, Alex Gregory i Peter Huyck powołali do życia limitowany serial, który przedstawi nam kulisy tego legendarnego fiasko w humorystyczny, acz wciąż poważny sposób.

“Hydraulicy z Białego Domu” zmierzają do HBO Max. Premiera już w maju

Akcja “Hydraulików z Białego Domu” rozpoczyna się w 1971 roku, kiedy Biały Dom zatrudnia Hunta i Liddy’ego, którzy wcześniej pracowali dla CIA i FBI, aby zbadali sprawę tajemniczego wycieku papierów z Pentagonu. Po wzlotach i upadkach w karierze, przedziwna para trafia do Komitetu Reelekcyjnego Prezydenta, który snuje niesamowite plany tajnych operacji, takich jak choćby podłożenie podsłuchów w siedzibie sztabu wyborczego Partii Demokratycznej w kompleksie Watergate. Dowodząc, że czasem rzeczywistość może być bardziej osobliwa od fikcji, “Hydraulicy z Białego Domu” rzucają światło na nieco mniej znane wydarzenia, które doprowadziły do jednej z największych afer politycznych w historii USA.

W boku Harrelsona i Theroux zobaczymy cały szereg gwiazd, z Leną Headey (Cersei z “Gry o tron”), Kiernan Shipką (“Chilling Adventures of Sabrina”), Judy Greer i Domhnallem Gleesonem na czele.

Serial “Hydraulicy z Białego Domu” został wyreżyserowany i wyprodukowany przez Davida Mandela oraz napisany i wyprodukowany przez Alexa Gregory’ego i Petera Huycka. Pierwszy odcinek zadebiutuje w HBO Max już 2 maja (a będzie ich łącznie 5).

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11