Sabrina

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Chilling Adventures of Sabrina - scena orgii oburzyła fanów serialu. Słusznie?

2018-11-07 17:59

W siódmym odcinku serialu Netflixa Chilling Adventures of Sabrina zatytułowanym "Uczta nad ucztami" widzowie byli świadkami sceny orgii. Część fanów nie ukrywa, że ten fragment bardzo ich zniesmaczył i był niepotrzebny. Czy naprawdę było tak pikantnie?

Siódmy epizod pierwszego sezonu Chilling Adventures of Sabrina wywołał sporo kontrowersji wśród fanów mrocznego serialu Netflix. Wszystko za sprawą sceny orgii, do której doszło w domu Sabriny. Odcinek "Uczta nad ucztami" skoncentrowany był na Prudence Night, która spełniała swoje ostatnie zachcianki przed ofiarowaniem się "mrocznemu panu". Poza zmysłową kąpielą Prudence zorganizowała orgię, w której poza zainteresowaną wzięli udział Agatha, Dorcas, Ambrose Spellman, Nicholas Scratch i Luke Chalfant. Igraszki zostały w pewnym momencie przerwane przez Sabrinę, która zaniepokojona odgłosami zza ściany postanowiła zobaczyć, co się dzieje w pokoju jej kuzyna.

Chilling Adventures of Sabrina - sezon 2. Kiedy?

Chilling Adventures of Sabrina - scena orgii

Główna bohaterka nie kryła oburzenia, tym co ujrzała po wejściu do pokoju rozkoszy. Uczestnicy orgii natychmiast zaproponowali Sabrinie, aby się do nich przyłączyła. Zniesmaczona młoda czarownica odmówiła i wyszła wkurzona z pokoju. Jak wyglądała orgia? Czy scena zakrawała o pornografię? No właśnie nie. Co prawda fragment odcinka był niezwykle zmysłowy, ale nie dostrzeżemy w nim nawet nagości.

Internauci o scenie orgii w serialu Chilling Adventures of Sabrina

Wyżej opisana scena nie spodobała się jednak niektórym fanom serialu. Kilka komentarzy umieszczamy poniżej:

Chilling Adventures of Sabrina - serial dla dorosłych?

Należy pamiętać o tym, że serial Netflixa przeznaczony jest dla widzów powyżej 16 roku życia. Czy wy też czujecie się zniesmaczeni po obejrzeniu odcinka "Uczta nad ucztami"? My zupełnie nie zgadzamy się z powyższą krytyką tej sceny i uważamy, że oskarżenia są bardzo naciągane. Co więcej, nie możemy doczekać się 2. sezonu przygód Sabriny!

O czym jest serial Chilling Adventures of Sabrina?

Chilling Adventures of Sabrina to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii. W tej utrzymanej w stylistyce Dziecka Rosemary i Egzorcysty adaptacji uznanego komiksu Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi. Serial można oglądać wyłącznie w serwisie Netflix.