Gwiazdor Breaking Bad zagra ikoniczną postać Marvela? Fani kręcą nosem

2022-08-08 22:53 Natalia Nowecka
Giancarlo Esposito dołączy do Kinowego Uniwersum Marvela?
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News Giancarlo Esposito dołączy do Kinowego Uniwersum Marvela?

Giancarlo Esposito dołączy do MCU? Aktor potwierdził pogłoski o spotkaniu, które odbył z szefostwem Marvel Studios. Zdradził przy tym, jaką postać chciałby zagrać. Nie wszyscy fani byliby zadowoleni...

Giancarlo Esposito to uznany serialowy aktor, którego kunszt mogliśmy podziwiać w takich hitach, jak "Breaking Bad" i "Better Call Saul", a także "The Boys" i "The Mandalorian". Teraz Duńczyk będzie miał okazję zaprezentować się miłośnikom Domu Pomysłów? O tym, że miałby dołączyć do Kinowego Uniwersum Marvela mówi się już od dłuższego czasu. Teraz wiele wskazuje na to, że marzenie (lub koszmar?) fanów MCU się spełni. Kogo miałby zagrać Esposito?

Giancarlo Esposito dołączy do Kinowego Uniwersum Marvela?

Podczas konwentu TJH Superhero Car Show & Comic Con w San Antonio, Giancarlo Esposito potwierdził to, co przeczuwaliśmy od dawna - doszło do spotkania pomiędzy aktorem, a włodarzami Marvel Studios. Choć Duńczyk nie ujawnił, jakiej postaci dotyczą ich rozmowy, odniósł się do rozważań fanów. Te dotyczą aż trzech ikonicznych postaci - Dr Dooma, Magneto oraz Profesora X. Co na to sam Esposito? Ma swojego faworyta.

Jeszcze nie pracowałem dla Marvela, ale spotkałem się z jego przedstawicielami i rozmawiałem z nimi. Ludzie twierdzą, że powinienem zagrać Magneto, lub Dr Dooma. Mówią także o Profesorze X. Przyznam otwarcie, że wybrałbym Profesora X - wyznał Giancarlo Esposito.

Choć wielu upatruje w Giancarlo Esposito idealnego odtwórcę wszystkich trzech wymienionych postaci, są tacy, którzy kręcą nosem. Najczęściej wskazuje się na jego wiek (aktor ma już w końcu 64 lata), oraz... kolor skóry. Kogo ostatecznie zagra w Marvelu Giancarlo Esposito? Czas pokaże. 

Sonda
Kogo powinien zagrać Giancarlo Esposito?

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE