Euforia sezon 3 powstanie? Jakie są szanse na kontynuację hitu HBO?

2022-01-13 15:07 Adrian Rybak
Euforia
Autor: Materiały Prasowe

Euforia to jeden z najpopularniejszych seriali amerykańskich ostatnich lat. Niedawno produkcja HBO wróciła z drugim, ośmioodcinkowym sezonem. Fani z niecierpliwością wyczekiwali premiery. Teraz myślą już o kolejnej części. Czy istnieją plany nakręcenia trzeciego sezonu serialu? Co wiadomo na jego temat?

Sezon 3 Euforii powstanie? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Serial okazał się niezwykłym sukcesem. Nic dziwnego, ponieważ to wciągająca historia z niesamowitą Zendayą w roli głównej. Bohaterka Rue musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie od narkotyków. Warto zaznaczyć, że Zendaya została nagrodzona statuetką Emmy właśnie za rolę w tym serialu. Oprócz niej w obsadzie pojawiają się Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid oraz Austin Abrams. Co wiadomo na temat kontynuacji Euforii?

Polskie seriale na światowym poziomie. Co trzeba obejrzeć?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Euforia, sezon 3 - czy powstanie?

Decyzja o powstaniu trzeciego sezonu Euforii to najbardziej wyczekiwana wiadomość przez fanów serialu. Muszą się oni uzbroić jednak w cierpliwość. Na ten moment żaden aktor czy twórca nie potwierdził, że trzecia część produkcji powstanie. Zapewne będzie zależało to od wyników oglądalności drugiego sezonu oraz dyspozycyjności aktorów. Jeśli trzeci sezon zostanie potwierdzony, poinformujemy o tym w ESKA Cinema.

Sonda
Czy powinien powstać trzeci sezon serialu Euforia?

Euforia - twórcy

Twórcą Euforii jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych. Obowiązki pozostałych producentów wykonawczych pełnią Ravi Nandan, Kevin Turen, Will Greenfield, Drake, Adel “Future” Nur, Zendaya, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem oraz Daphna Levin. Producentem jest Kenneth Yu, a współproducentami są Ashley Levinson, Harrison Kreiss oraz Julio Perez. Serial został wyprodukowany we współpracy ze spółką A24 i jest oparty na izraelskiej produkcji o tym samym tytule. Jej pomysłodawcami są Ron Leshem i Daphna Levin ze spółki HOT.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE