Polskie seriale na światowym poziomie. Co trzeba obejrzeć?

2022-01-05 16:15 Leon Pietrzak
Polskie seriale
Autor: Materiały prasowe

Zazwyczaj zachwycamy się zagranicznymi serialami, które pojawiają się w kinach lub na platformach streamingowych. Zapominamy, a czasem nawet nie mamy pojęcia, że w ostatnich latach na naszym podwórku powstało wiele genialnych produkcji, które zostały docenione na całym świecie. Przedstawiamy najlepsze polskie seriale. Czy widzieliście je wszystkie?

Polskie seriale na światowym poziomie. Dobre filmy powstają nie tylko w Anglii i Ameryce. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się produkcje francuskie, skandynawskie, hiszpańskie a ostatnio nawet koreańskie. W ostatnich latach również w Polsce powstało wiele dobrych seriali, których nie powinniśmy się wstydzić. Rodzime kino nie odbiega już jakością od naszych zachodnich przyjaciół. Przestawiamy najlepsze polskie seriale, które warto zobaczyć!

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE