Euforia sezon 3: kiedy premiera nowych odcinków w HBO Max? Mamy złe wieści

i

Autor: HBO Euforia sezon 3: kiedy premiera nowych odcinków w HBO Max? Mamy złe wieści

Serialowe powroty

“Euforia 3” powstanie. Fani nie będą jednak zachwyceni…

2023-11-03 14:16

Fani “Euforii” powoli zaczęli tracić nadzieję na to, że 3. sezon w ogóle kiedykolwiek powstanie. Napięte grafiki głównych gwiazd, śmierć jednego z aktorów, a także strajki scenarzystów i aktorów – serial Sama Levinsona nie miał łatwo i wiele wskazywało na to, że spadnie ostatecznie z rowerka. Tak się jednak nie stało.

Podczas ostatniej konferencji prasowej szef HBO, Casey Bloys, obwieścił, że “Euforia 3” jak najbardziej powstaje, ale jeszcze trochę na nią poczekamy. Wszystkie wymienione powyżej przeciwności losu spowodowały bowiem grube opóźnienia. To kiedy zobaczymy nowe odcinki i co już o nich wiemy?

“Euforia” – sezon 3 dopiero za dwa lata

U sterów ponownie stanie Sam Levinson, przed którym trudne i smutne zarazem zadanie – musi on obmyślić fabułę 3. sezonu na nowo tak, by wyciąć z niej postać Fezco, gdyż grający go Angus Cloud zmarł latem tego roku w wieku zaledwie 25 lat. Jak z tego wybrnie? Tego nie wiemy. Wiemy zaś, że w nowych odcinkach zabraknie Barbie Ferreiry, która wcielała się w rolę Kat. Jej odejście wywołało mały skandal, ale dziewczyna zapewniła, że pogłoski o jej rzekomym konflikcie z Levinsonem są wyssane z palca.

W rolach głównych powrócą oczywiście Zendaya, Hunter Schafer, Alexa Demie, Sydney Sweeney i Jacob Elordi. Trzeci sezon “Euforii” ma ukazać się dopiero w 2025 roku.

CZYTAJ TAKŻE: “Skazany na śmierć” powraca. Powstaje zupełnie nowa odsłona serialu!

Nie tylko “Euforia” – kilka hitów HBO zalicza opóźnienie

Oprócz “Euforii” dłużej poczekamy na 2. sezon “The Last of Us”, 3. sezon “Białego Lotosu” oraz debiut “Welcome to Derry”, czyli serialowego prequela horroru “To” – wszystkie te seriale ukażą się dopiero najwcześniej w 2025 roku. W ramach pocieszenia informujemy, że “Ród smoka” nie złapał poślizgu i 2. sezon zobaczymy już latem 2024 roku.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1