Prison Break

i

Autor: 20TH CENTURY FOX TELEVISION / Album/EAST NEWS

SERIALE

"Skazany na śmierć" powraca. Powstaje zupełnie nowa odsłona serialu!

2023-11-03 10:58

Szykuje się kolejna ucieczka z więzienia? Fani "Prison Break" mogą powoli zacierać ręce, bo zagraniczne media potwierdzają, że rozpoczęły się pracę nad nową odsłoną serialowego hitu. Są już nawet pierwsze informacje na temat nadchodzącego projektu. Sprawdźcie, czego możemy się spodziewać.

"Skazany na śmierć" to jedna z perełek stacji telewizyjnej FOX. I chociaż na początku planowano nakręcić tylko kilka odcinków serialu, to po wielkim sukcesie skończyło się na pięciu sezonach. Później mieliśmy też spin-off "Prison Break: Proof of Innocence", film "The Final Break", a nawet grę komputerową. Dla fanów więziennych tytułów to pozycja obowiązkowa. Dla niektórych to nawet swego rodzaju kult, którego nie powinno się dotykać i kontynuować. Teraz wszystko wskazuje na to, że jednak doczekamy się kolejnej produkcji i wróćimy do dobrze nam znanego świata. No, przynajmniej w jakimś stopniu.

Nie tylko "Skazany na śmierć". Oto najlepsze seriale, które dzieją się w więzieniu! | To Się Kręci #21

"Skazany na śmierć" powraca

Zagraniczne media i kanały filmowe rozpisują się na temat wielkiego powrotu "Prison Break". Warto zaznaczyć, że nowy projekt ciągle znajduje się na wczesnym etapie prac, a aktorzy nie pojawili się jeszcze na planie. The Hollywood Reporter, Deadline, Variety i szereg innych redakcji potwierdza, że nowa wersja "Skazanego na śmierć" powstaje dla Hulu. Przypomnijmy, ze serwis należy do firmy Disneya, więc jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to nadchodzący projekt zobaczymy w Polsce najpewniej na Disney+. Wiadomo już, że produkcją i scenariuszem zajmie się Elgin James ("Mayans M.C."). Co jednak warte odnotowania, prawdopodobnie nie będzie to tytuł związany z bohaterami oryginalnego serialu. Sam Wentworth Miller wspominał, że nie zamierza już wracać do swojej roli i jako osoba homoseksualna grać heteroseksualnych postaci. Oczywiście to nie wyklucza ewentualnych powrotów innych gwiazd. Jak to dokładnie rozegrają twórcy? Przekonamy się zapewne w najbliższych miesiącach. I chociaż trudno będzie zbliżyć się jakością do pierwszych sezonów "Skazanego", to kto wie, może nie będzie to takie złe.