Elite Fighters PPV: CENA i TRANSMISJA. Gdzie i o której godzinie Elite Fighters PPV?

Elite Fighters PPV: CENA i TRANSMISJA. Gdzie i o której godzinie Elite Fighters PPV?
Autor: screen z filmu na YouTube: Elite Fighters - zapowiedź / YouTube.com/Elite Fighters Elite Fighters PPV: CENA i TRANSMISJA. Gdzie i o której godzinie Elite Fighters PPV?

Elite Fighters PPV to jedyna opcja, by oglądać walki z udziałem znanych osobistości. Ile kosztuje PPV Elite Fighters? Czy cena jest konkurencyjna w porównaniu do innych federacji freak-fightowych? Przekonajcie się i poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

Elite Fighters PPV: cena i transmisja, to dwie podstawowe kwestie. Gdzie i o której godzinie Elite Fighters PPV? Ile kosztuje, czyli jaka cena PPV Elite Fighters? Zdecydowanie to dwa najczęściej zadawane pytania. Tym bardziej, że karta walk Elite Fighters wygląda bardzo ciekawie. Wiadomo, że do okrągłej klatki wejdzie Ewa Piekut. Jej rywalką będzie Weronika Piątek, która bardziej jest znana jako Iamwero. Walką wieczoru niewątpliwie będzie pojedynek Norberta Janeckiego, czyli Warszawskiego Dresika. Jego rywalem będzie Mateusz Murański, który wcześniej zawalczył dla federacji Fame MMA, a także FEN. PPV Elite Fighters 2021 będzie cieszyć się popularnością również ze względu na walkę z udziałem Julii Pelc i Julity Juchnowicz. 

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra

Elite Fighters PPV: CENA

Ile kosztuje Elite Fighters PPV? Cena nie powinna być barierą dla kibiców, którzy chcą obejrzeć walki znanych osobistości. Transmisja Elite Fighters 2021 będzie dostępna po wykupieniu streama live. Można go kupić od 28 złotych.

Elite Fighters PPV: TRANSMISJA

Gdzie oglądać Elite Fighters PPV? Transmisja na żywo będzie dostępna na platformie beecast.tv. PPV Elite Fighters będzie można wykupić po założeniu darmowego konta w serwisie. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE