Elite Fighters MMA 2021 - DATA, KARTA WALK, MIEJSCE, ZAWODNICY

2021-07-31 20:35
Elite Fighters MMA 2021 - DATA, KARTA WALK, MIEJSCE, ZAWODNICY
Autor: screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/elitefighters.tv/ Elite Fighters MMA 2021 - DATA, KARTA WALK, MIEJSCE, ZAWODNICY

Kiedy jest Elite Fighters MMA? Kto walczy na pierwszej edycji gali? Nowa federacja, w czasie której kibice zobaczą walki celebrytów, gwiazd internetu, czy osobistości znanych z programów telewizyjnych, wzbudza rosnące zainteresowanie. Poznajcie szczegóły dotyczące wydarzenia już teraz.

Spis treści

 1. Elite Fighters MMA - DATA
 2. Elite Fighters MMA 2021 - KARTA WALK
 3. Elite Fighters MMA - MIEJSCE
 4. Elite Fighters MMA 2021 - ZAWODNICY

Elite Fighters MMA 2021 - data, karta walk, miejsce i zawodnicy, to kwestie, które interesują kibiców. Zastanawiacie się, kiedy jest Elite Fighters 2021? Kto walczy na pierwszej odsłonie wydarzenia? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście. Garść najważniejszych kwestii w temacie nowej federacji podrzucamy w tym miejscu. Elite Fighters, tak samo jak Fame MMA, dostarczy internautom emocji na wysokim poziomie. W okrągłej klatce spotkają się bowiem celebryci, którzy mają sobie coś do powiedzenia. Już karta walk Elite Fighers 1 sprawia, że pierwsza edycja może mocno zapisać w się w historii.

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Elite Fighters MMA - DATA

Kiedy jest Elite Fighters 1? Data wydarzenia to jedna z podstawowych kwestii. To właśnie termin Elite Fighters wzbudza u internautów największe emocje. Oficjalnie gala odbędzie się 31 lipca 2021.

Elite Fighters MMA 2021 - KARTA WALK

Karta walk Elite Fighters to druga najważniejsza kwestia. Kto walczy na gali MMA? Organizatorzy poinformowali, że jedną z zawodniczek będzie Ewa Piekut, która popularność zyskała po udziale w programie Warsaw Shore. Jej rywalką będzie Weronika Piątek, która znana jest z programu FAME czy SHAME. Oto potwierdzone nazwiska w karcie walk:

 • Mateusz Murański - Norbert Janecki Warszawski Dresik: walka wieczoru
 • Ewa Piekut - Weronika Piątek, Iamwero
 • Mundek Dryja - Bartek Fit.pl - walka o pas
 • Sebastian Szymański, Baobab - Daniel Magical*
 • Piotr Kowalski, Kung FuPanda - Netet, Szwechu, Modlicha
 • Julia Pelc, Queen of the Black - Julita Juchnowicz
 • Tarzan - Filip Ćwiek
 • Krzysztof Ciesielski, Bodychrist - Patryk Śliwa, Robalini
 • Waldek - TBA
 • Marcin Makowski, Mielonidas - TBA
 • Marcin Dąbrowski, Marcintus - Igor Zając, Izet
 • Kuba Lasik - Paweł Szulc

Elite Fighters MMA - MIEJSCE

Miejsce wydarzenia nie jest znane. Wiadomo jednak, że w czasie pierwszej edycji na publiczności zabraknie kibiców.

Elite Fighters MMA 2021 - ZAWODNICY

Elite Fighters podpisało kontrakt z wieloma zawodnikami. W klatce pojawi się Krzysztof 'Bodychrist' Ciesielski, vlogerka Julia Pelc, czy Mateusz Leśnik, którego partnerką jest Anna Renusz z telewizyjnego show Królowe Życia. Z federacją związali się również Julia Jaroszewska, czyli finalistka Project Lady.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze