Elif streszczenie po polsku. Tarik aresztowany! To koniec koszmaru Melek i Elif?

2021-01-18 14:04 PK
Elif
Autor: materiały TVP

Elif - czwarta seria dobiega końca! Największy czarny charakter serialu w końcu trafi do więzienia. Tarik odpowie za wszystkie swoje czyny - zastraszanie, prześladowania, szantaże, porwania i zabójstwa. Czy główni bohaterowie odnajdą w końcu spokój? Sprawdźcie, jak dojdzie do aresztowania gangstera.

Elif streszczenie po polsku. Koniec czwartej serii serialu Elif to prawdziwa bomba emocjonalna. Tarik jest gotowy zrobić wszystko, aby skrzywdzić Melek. W najbliższych odcinkach bandzior popełni kolejne dwa morderstwa i przyzna się do wszystkich przestępstw jakich dokonał. Nie będzie jednak zdawał sobie sprawy, że zostanie to zarejestrowane w telefonie! To przyczyni się do aresztowania Tarika. Czarny charakter w końcu trafi do więzienia. Niestety nawet i z celi będzie zagrożeniem dla bohaterów serialu!

Powyższe wydarzenia będą miały miejsce w odcinkach 900-923. Od 924 epizodu widzowie zobaczą kolejną odsłonę Elif, ale akcja przedstawiona w piątej serii rozgrywać się będzie trzy miesiące później. Emisja serialu od poniedziałku do piątku w TVP1, niezmiennie o godzinie 14:10. Serial można śledzić także w internecie na vod.tvp.pl.

Rekord ZGONÓW w 2020 roku! Wzrost o kilkadziesiąt tysięcy! Tak źle nie było w Polsce od II wojny światowej
NAJNOWSZE