Elif 910 streszczenie po polsku. Melek spotyka się z Elif! Na to czekali wszyscy widzowie!

2021-01-18 10:56 PK
Elif
Autor: materiały TVP

W najbliższych odcinkach serialu tureckiego Elif dojdzie do wielu zwrotów akcji, dramatów, ale także do jednego z najbardziej wyczekiwanych momentów - ponownego spotkania Elif z Melek! Sprawdźcie, jak do tego dojdzie i co czeka bohaterki. Uwaga - spoilery!

Elif to serial, który śledzimy od 2017 roku w Telewizji Polskiej. Dotychczas wyemitowano około 900 odcinków, które od poniedziałku do piątku śledzą tysiące widzów. Od trzech lat jesteśmy świadkami zawiłych losów bohaterów. Zdrady, kłamstwa, intrygi, śmierć przewijają się bardzo często, ale są także momenty, na które widzowie czekają najbardziej. Jednym z nich jest spotkanie Elif ze swoją matką - Melek, do którego dojdzie w 910 odcinku. Czy ich historia zakończy się szczęśliwie? Co jeszcze będą musiały przejść, żeby odnaleźć spokój?

Elif 910 - Melek i Elif. Szczęście matki i córki!

W odcinkach 900-910 Melek postanawia prosić Macide o stałą pracę z noclegiem w rezydencji. Spotyka ludzi Tarıka, którzy na jego rozkaz mają obserwować dom Jülide, żeby porwać i zabić Melek. Pod rezydencją o włos mija się także z Tarıkiem, który po okradzeniu Haktanırów na zawsze opuszcza rezydencję i planuje zbiec razem z Raną zagranicę, by rozpocząć nowe życie. Jülide odnajduje list pożegnalny Melek. Obie z Tülay są bardzo zasmucone jej decyzją. Wciąż nieświadoma prawdziwej tożsamości Melek, Macide zgadza się przyjąć ją do pracy. Na wieść o tym Elif biegnie przywitać się z Serçe, którą od tak dawna chciała poznać. Matka i córka w końcu się spotykają – ich radość nie ma końca. Melek próbuje dowiedzieć się od Elif, jak znalazła się w rezydencji. Jest zdumiona, gdy dowiaduje się, że Vildan była w to zamieszana. Melek i Elif postanawiają ukrywać przed domownikami, kim naprawdę są.

Odcinki, które obecnie można oglądać w TVP1 to końcówka oryginalnie 5. serii serialu. Ostatnia odsłona Elif rozpocznie się od 924 epizodu i zakończy się wielkim finałem w 1164 odcinku. Przed widzami jeszcze rok emisji tureckiego serialu!

Bezwzględny napad na staruszki
NAJNOWSZE