Jak skończy się serial Elif? Kiedy będzie i co wydarzy się w ostatnim odcinku?

Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale biją rekordy popularności w Polsce. Widzowie pokochali produkcje znad Bosforu za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, obecność czarnych charakterów, które zrobią wszystko, aby uprzykrzyć życie głównym bohaterom oraz za ukazanie walki dobra i zła. Wśród uwielbianych tureckich produkcji warto wymienić między innymi Elif, Więźnia miłości, Wymarzoną miłość oraz Przysięgę. Serial Elif od 2017 roku emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej. Jak skończy się produkcja? Kiedy ostatni odcinek?

Jak skończy się serial Elif? Kiedy będzie i co wydarzy się w ostatnim odcinku? Elif gości na antenie TVP1 od 8 maja 2017 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 750 odcinków, w których nie brakowało emocji. Były zarówno porwania, morderstwa, intrygi, jak i burzliwe rozstania. Produkcja emitowana jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 i stale przyciąga ogromną publiczność. Kiedy pokazany zostanie finał serialu?

Jak skończy się serial Elif?

Serial Elif w tureckiej telewizji był emitowany w latach 2014-2019. Powstało wówczas aż 940 odcinków, a każdy z nich liczył od 45 do 70 minut. W Polsce produkcja gości od 2017 roku i emitowana jest od poniedziałku do piątku. Odcinki trwają tu jednak znacznie krócej – ok 30-35 minut. To sprawia, że w Polsce pokazanych zostanie więcej odcinków, bo około 1150. Do końca serialu zostało więc około 400 odcinków, a ostatni z nich najpewniej zostanie wyemitowany na początku 2022 roku.

W finałowym odcinku Elif Kiymet strzela do Kerema, Macide oraz Mahira – swojego syna. Niestety Macide umiera. Ostatni odcinek produkcji nie pokazuje jednak, jakie są dalsze losy pozostałych bohaterów.

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO
NAJNOWSZE