Elif 903 i 904 streszczenie po polsku. Morderstwo, rozpacz, poczucie winy. Veysel nie żyje!

2021-01-26 12:59 PK
Elif
Autor: materiały TVP

W kolejnych odcinkach Elif widzów czeka mnóstwo emocji. Veysel pokaże swój heroizm, ale niestety przepłaci za to życiem. Melek będzie miała poczucie winy, że to ona jest odpowiedzialna za jego śmierć. Tymczasem Kerem wyznaje Parli, że się z nią ożeni...

Elif odcinki 903 i 904 streszczenie po polsku. Veyselowi udaje się uwolnić Melek z rąk Tarıka i jego ludzi i bezpiecznie dostarczyć ją do domu. Sam jednak jedzie jeszcze do sklepu Tülay, żeby zostawić broń i zabrać prezent dla İnci. W drodze powrotnej natyka się na Tarıka. Ich spotkanie kończy się tragicznie. Melek wyjawia Tülay i Jülide, że to Tarık spowodował wypadek, w którym zginął Yusuf. Tülay niepokoi się przedłużającą nieobecnością męża. Nękają ją złe przeczucia. Zaalarmowana przejeżdżającą karetką, dowiaduje się od policji, że w okolicy popełniono morderstwo. Gdy przybiega z İnci na miejsce zdarzenia, ku jej rozpaczy okazuje się, że ofiarą jest Veysel.

Elif streszczenie po polsku - śmierć Veysela

Jülide, zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością Tülay, idzie po nią. Nie może uwierzyć w to, co się stało. Wszyscy są zrozpaczeni po śmierci Veysela, a Melek czuje, że to ona jest wszystkiemu winna. Süreyya boleśnie odczuwa to, że Kerem cały swój czas spędza w szpitalu. Tymczasem Kerem, przepełniony poczuciem winy, robi wszystko, żeby zadośćuczynić Parli. Kiedy Parla dostaje histerii i krzyczy, że pragnie umrzeć – Kerem, nie mogąc znieść jej cierpienia, obiecuje jej, że się z nią ożeni.

Elif odcinki 903 i 904 zostaną wyemitowane we wtorek i środę o godzinie 14:00 w TVP1. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. 

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę
NAJNOWSZE