Dziedzictwo

i

Autor: TVP VOD Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 309, 310, 311 streszczenie. Seher okłamuje domowników, aby porwać Yusufa

2024-07-10 15:52

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach - 309, 310, 311 - które zostaną wyemitowane w dniach 8-10 lipca 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 309, 310, 311odbędzie się w dniach 8-10 lipca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Dziedzictwo" - koniec pierwszego sezonu! Kiedy emisja ostatniego odcinka? Czy będzie druga część?

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 309 - poniedziałek 8 lipca 2024

Yaman i Seher tkwią zamknięci w tym samym pokoju. Seher nie może znieść jego obecności. Niespodziewanie dzwoni przedstawicielka opieki społecznej. Yaman i Seher muszą wspólnie wybrać szkołę dla Yusufa. Ta sytuacja sprawia, że muszą na chwilę odłożyć na bok swoje konflikty. Ali w poważnym stanie trafia do szpitala, Duygu nie odstępuje go na krok. Obwinia się o to, co stało się z Alim, tak samo jak o zaginięcie swojej siostry. Ku jej wielkiej uldze operacja Alego się udaje.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 310 - wtorek 9 lipca 2024

Ekipa Alego niepokoi się nieobecnością szefa i komisarz Duygu. Tymczasem Ali ukrywa przed wszystkimi fakt, że został postrzelony. Yaman cierpliwie i wyrozumiale znosi oziębłe zachowanie Seher. Nedimowi udaje się namierzyć samochód lekarki. Çiek podsłuchuje rozmowę Yamana i szybko informuje o tym Zuhal. Ta ostrzega kobietę. Yaman w pośpiechu jedzie pod wskazany przez Nedima adres. Tymczasem Seher postanawia wykorzystać jego nieobecność i uciec z rezydencji.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 311 - środa 10 lipca 2024

Seher oszukuje domowników mówiąc, że odchodzi z rezydencji i zostawia Yusufa pod ich opieką. Tymczasem wynosi chłopca schowanego w walizce. Yamanowi udaje się zatrzymać uciekającą lekarkę. Na wieść o śmierci Ikbal, kobieta przyznaje się do spreparowania raportu z sekcji zwłok Kevser. Przytacza również wypowiedź Ikbal, w której kobieta przyznaje się do zabójstwa. Duygu i Ali przeglądają nagrania z kamer. Udaje im się ustalić, że dealer nie opuścił dzielnicy. Jadą tam i aresztują odurzonego narkotykami mężczyznę. Tymczasem Seher kupuje bilety na prom do Bośni. Yamanowi w ostatniej chwili udaje się ją powstrzymać. Seher odsłuchuje nagranie ze słowami lekarki. Kobieta doznaje szoku.

Dziedzictwo. Mały Yusuf z telenoweli to turecka gwiazda!