Dziedzictwo

i

Autor: TVP Dziedzictwo - dlaczego warto oglądać turecki serial?

Seriale

"Dziedzictwo" - koniec pierwszego sezonu! Kiedy emisja ostatniego odcinka? Czy będzie druga część?

2024-04-10 16:40

"Dziedzictwo" to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali w polskiej telewizji. Widzowie mogą go śledzić od poniedziałku do piątku na antenie Jedynki. Już wkrótce zakończy się emisja pierwszego sezonu telenoweli. Fani z pewnością chcą wiedzieć, kiedy zobaczą wielki finał pierwszej części. Data jest już znana.

"Dziedzictwo" to serial opowiada historię Yamana Kırımlı, bogatego i charyzmatycznego biznesmena, oraz Seher Kerimoğlu, która wiedzie niewinne i skromne życie. Zarówno Yaman, jak i Seher dbali o swojego siostrzeńca o imieniu Yusuf. Chłopiec niedawno stracił matkę, siostrę Sehera, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd ta wyszła za mąż bez zgody ojca. Yaman jest bardzo bogatym człowiekiem z Krymu, ale nie może pozbyć się traum spowodowanych trudnymi wydarzeniami, jakie przeżył w przeszłości. Yaman, który ma dwóch starszych braci, nigdy nie wybaczył matce, która ich opuściła i uciekła z innym mężczyzną. Po tej sytuacji Yaman Kırımlı znienawidził kobiet i nie zaufał żadnej z nich. Yaman chciał wychować swojego siostrzeńca Yusufa na silną i bezwzględną osobę, podczas gdy Seher chciała zabrać swojego siostrzeńca i wychować go tak, jak chciała tego jego matka. Yaman Kırımlı nie chciał na to pozwolić. Po spotkaniu oboje poczuli odrzucenie i nienawiść, ale z czasem zdali sobie sprawę, że oboje chcą dobra swojego siostrzeńca Yusufa i nienawiść zamieniła się w miłość, której wiele osób nie może zaakceptować... Widzowie TVP śledzili tę historię od wielu miesięcy i już wkrótce zobaczą ostatni odcinek pierwszego sezonu. Kiedy to się stanie?

Jak dobrze znasz turecki serial "Dziedzictwo"? Quiz dla największych fanów

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

"Dziedzictwo" - kiedy koniec 1. sezonu?

Wiadomo już, kiedy odbędzie się emisja ostatniego odcinka pierwszego sezonu serialu "Dziedzictwo". Wydarzy się to w czwartek, 23 maja 2024 roku. Start odcinka tradycyjnie o godzinie 16:00. Fanów zastanawia, czy TVP zdecyduje się też na pokazanie drugiego sezonu. Co wiadomo na ten temat?

"Dziedzictwo" - czy będzie drugi sezon?

Drugi sezon serialu "Dziedzictwo" został nakręcony, ale na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat jego emisji w Polsce. Na razie Telewizja Polska nie potwierdziła, czy kolejna część telenoweli znajdzie się w ich ramówce. Komunikat z pewnością pojawi się wkrótce, ale nic nie wskazuje na to, że "Dziedzictwo" nie miałoby być kontynuowane na antenie Jedynki. Serial cieszy się dobrymi wynikami oglądalności.